بنیانگذار هوآمی خبر از توسعه شیائومی می بند 5 داد

بنیانگذار هوآمی خبر از توسعه شیائومی می بند 5 داد
مدیرعامل هوآمی، از شرکت های زیر مجموعه شیائومی اعلام کرد که شیائومی می بند ۵ در حال توسعه است و سال آینده به بازار عرضه می شود.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، خردادماه امسال، شیائومی می بند ۴ با نمایشگر رنگی، دستیار صوتی و توان بیشتر معرفی شد. براساس اعلام وانگ هوانگ، بنیانگذار، رئیس هیئت مدیره و مدیر ارشد اجرایی شرکت هوآمی(Huami) از زیرمجموعه های شیائومی، می بند ۵ در مرحله ی توسعه قرار دارد.

وانگ هوانگ در تماس تلفنی با Wareable اعلام کرد: در حال توسعه ی شیائومی می بند ۵ هستیم. وی در ادامه ی صحبت خود افزود:

زمان دقیق معرفی و عرضه ی شیائومی می بند ۵ هنوز مشخص نشده است. اما توسعه ی می بند ۵ را با همکاری شیائومی آغاز کرده ایم. درنتیجه طولی نخواهد کشید که شاهد معرفی می بند جدید به بازار خواهیم بود. با وجودی که شیائومی می بند ۴ به تازگی معرفی شده است، اما قصد داریم احتمالا برای سال بعد شیائومی می بند ۵ را معرفی کنیم.

mi band 4 / می بند 4

باتوجه به گفته های وانگ هوانگ، زمان دقیق معرفی و عرضه ی می بند ۵ هنوز به صورت قطعی مشخص نشده ولی به نظر می رسد باید اوایل سال ۲۰۲۰ منتظر رونمایی آن باشیم. حداقل می توانیم امیدوار باشیم چینی ها می بند جدید را درحدود ماه ژوئیه (خردادماه) و تقریبا یک سال پس از معرفی می بند ۴ به بازار معرفی کنند.

اطلاعات خاصی در مورد مشخصات می بند ۵ منتشر نشده است و باید منتظر بمانیم تا اخبار بیشتری در مورد آن به اشتراک گذاشته شود. می بند ۴ فاقد GPS است؛ بنابراین اگر مدل بعدی بتواند با بهره مندی از GPS و البته قیمت پایین به بازار عرضه شود، شیائومی به فروش خوبی دست خواهد یافت.

افزودن نظر