مایکروسافت راهنمای جدید FastTrack را برای کوچ به ویندوز 10 ارائه کرد

مایکروسافت راهنمای جدید FastTrack را برای کوچ به ویندوز 10 ارائه کرد
با نزدیک شدن به تاریخ اعلام شده برای پایان خدمات رسمی مایکروسافت برای ویندوز ۷، بسیاری از سازمان ها باید به ویندوز ۱۰ مهاجرت کنند و مایکروسافت در این راستا خدماتی ارائه می دهد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، اما با نزدیک شدن به تاریخ اعلام شده برای پایان خدمات مربوط به ویندوز ۷، شرکت ها و سازمان ها باید از ویندوز ۷ به ویندوز ۱۰ مهاجرت کنند. امروز باب دیویس (Bob Davis)، معاون مدیرعامل مایکروسافت ۳۶۵ مقاله ای نوشته و در آن مطالبی را در مورد به روزرسانی به ویندوز ۱۰ عنوان کرده است. مایکروسافت ۳۶۵ شامل ویندوز ۱۰ و آفیس ۳۶۵ است. ادامه ی این مطلب را از زبان باب دیویس بخوانید:

مقاله های مرتبط:

  • مایکروسافت پشتیبانی رایگان از ویندوز 7 را متوقف می کند
  • ۱۸ دلیل برای ارتقا به ویندوز 10
  • حدود یک پنجم شرکت های بزرگ هنوز از ویندوز 7 استفاده می کنند
  • مایکروسافت تا سال ۲۰۲۳ از ویندوز 7 پشتیبانی سازمانی خواهد کرد

ما برای اینکه شما را در مراحل مختلف ارتقا به ویندوز ۱۰ همراهی کنیم سرمایه گذاری هایی انجام داده ایم تا کمک کنیم شما بتوانید میزان سازگاری به روزرسانی ها را بدانید، تصمیم های آگاهانه بگیرید و هزینه و پیچیدگی مربوط به به روزرسانی ها را برای خود کاهش دهید. با اینکه می دانیم بسیاری از شما در حال ارتقا به ویندوز ۱۰ هستید، اما از آنجا که ممکن است در این روند با مشکلات ناخواسته ای رو به رو شوید، راهنمای جدید FastTrack را ایجاد کرده ایم تا شما را در راستای ارتقای ویندوز ۱۰ راهنمایی کند.

سرمایه گذاری برای کمک به شما در ارتقا به ویندوز ۱۰

از آنجا که قرار است در ۱۴ ژانویه سال ۲۰۲۰ خدمات مربوط به ویندوز ۷ به طور رسمی قطع شود، ما تلاش کرده ایم به شما کمک کنیم تا راحت تر در مسیر دریافت ویندوز ۱۰ قرار گیرید و آن را به صورت پایدار در بیاورید.

windows end of life time line

برای شروع، ویندوز ۱۰ و آفیس ۳۶۵ (Office 365) را به گونه ای طراحی کردیم که کاملاً سازگار باشند و این اصل را برای خود نگه داشتیم که سازگاری را حفظ کنیم. با درنظرگرفتن این اصل، سرمایه گذاری هایی روی اپلیکیشن ها، ماکروها و add-inها در ویندوز ۱۰ و آفیس ۳۶۵ انجام دادیم تا این اطمینان برای ما ایجاد شود که محیط کاربری نهایی پس از به روزرسانی مطابق انتظارات شما عمل کند.

در این راستا ابزارهایی هم در اختیار شما قرار گرفته است. Windows Autopilot به شما کمک می کند تا هزینه و پیچیدگی مرتبط با ایجاد، حفظ و بارگذاری Image جدید را کاهش دهید. Desktop Analytics (که در حال حاضر برای عموم به صورت پیش نمایش قرار دارد) باعث می شود بتوانید تصمیم های آگاهانه در مورد میزان آمادگی کلاینت های ویندوز خود بگیرید. Office Readiness Toolkit کمک می کند تا بتوانید در انتقال به آفیس ۳۶۵ پروپلاس سازگاری را حفظ کنید. Desktop App Assure که بخشی از برنامه ی Microsoft FastTrack است، منابعی را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید پس از انتقال به ویندوز ۱۰، در صورت مشاهده ی مشکلاتی در سازگاری در ویندوز ۱۰ یا آفیس ۳۶۵، آن را مرتفع کنید.

microsoft 365

راهنمای جدید FastTrack برای انتقال به ویندوز ۱۰

گاهی پیش می آید که مشکلات شما پیچیده می شوند و حتی نمی دانید که از کجا شروع کنید، یا به مشکلی برخورده اید که مهاجرت شما را به ویندوز ۱۰ متوقف کرده است. در چنین مواقعی لازم است با یک متخصص مشورت کنید تا بدانید قدم بعدی چه باید باشد. امروز خوشحالم که می توانم راهنمای FastTrack انتقال به ویندوز ۱۰ را معرفی کنم.

ما با FastTrack به شما کمک می کنیم تا یک راه حل تخصصی بیابید و بتوانید تعیین کنید که چه خدمات یا کاربرانی را لازم دارید. بدین ترتیب شما می توانید بیشترین بهره برداری را از سرمایه گذاری در بخش تکنولوژی داشته باشید. این راهنما برای کسانی که ۱۵۰ لایسنس یا بیشتر از یک سرویس خدماتی را خریداری کرده اند رایگان است.

افزودن نظر