فورد موستانگ شلبی GT350R مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد

فورد موستانگ شلبی GT350R مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد
فورد برای سال ۲۰۲۰ مدل موستانگ شلبی GT350R را با لوازم شلبی GT500 و چند رنگ جدید برای بدنه روانه ی بازار خواهد کرد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، فورد موستانگ شلبی GT350R مدل ۲۰۲۰ تغییرات جدیدی را تجر فورد رنگ های جدیدی را هم برای بدنه ی این کوپه ی اسپرت در نظر گرفته است. فورد در سیستم تعلیق شلبی GT350R مدل ۲۰۲۰ نیز تغییرات کوچکی را اعمال کرده است. قطعات جدیدی که حالا روی این خودرو نصب شده اند شامل جعبه فرمان جدید، تنظیم جدید برای سیستم فرمان برقی و بازویی فرمان متعلق به مدل GT500 هستند.

2020 Ford Mustang Shelby GT350R

برای بدنه ی GT350R، خریداران حالا می توانند چهار رنگ جدید را علاوه بر رنگ های قبلی سفارش دهند. از امکانات جدیدی که به این موستانگ قدرتمند اضافه شده است، می توان به سیستم FordPass Connect اشاره کرد که به راننده اجازه می دهد با استفاده از یک برنامه روی تلفن همراه هوشمند خود قفل درهای خودرو را باز و بسته کند. از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به قابلیت نشان دادن میزان سوخت و روغن موتور و هشدار دوره های سرویس خودرو اشاره کرد.

2020 Ford Mustang Shelby GT350R

در سایر بخش ها دو نسخه ی این خودرو یعنی GT350 و GT350R تغییری نسبت به قبل نکرده اند. زیر کاپوت این مدل همچنان شاهد فعالیت یک پیشرانه ی ۵.۲ لیتری V8 با میل لنگ تخت هستیم که صدایی متفاوت و جذاب تر از سایر موستانگ ها دارد. پیشرانه ی موستانگ شلبی GT350R می تواند ۵۲۶ اسب بخار قدرت و ۵۸۲ نیوتن متر گشتاور تولید کند و حداکثر عملکرد آن به ۸۲۵۰ دوربردقیقه می رسد. برای موستانگ شلبی GT350R تنها یک نوع جعبه دنده ی ۶ سرعته ی دستی در نظر گرفته شده است.

2020 Ford Mustang Shelby GT350R

مقاله های مرتبط:

  • فورد موستانگ شلبی GT500 رونمایی شد
  • شلبی Superformance GR-1، سوپر اسپرتی با موتور موستانگ

مشخصات پیشرانه ی شلبی GT350R نسبت به قبل تغییری نکرده است ولی فورد سعی کرده با اعمال تغییراتی توانایی این خودرو در پیست را افزایش دهد. این تغییرات شامل رینگ فیبر کربنی، کیت بدنه ی جدید، اسپیلیتر جلو و باله ی عقب جدید هستند. برای مشتریانی که خواهان قدرت بیشتری باشند فورد مدل شلبی GT500 را با پیشرانه ی ۵.۲ لیتری V8 سوپر شارژر عرضه می کند که ۷۶۰ اسب بخار قدرت و ۸۴۷ نیوتن متر گشتاور دارد. شلبی GT500 به جعبه دنده ی دوکلاچ ۷ سرعته مجهز شده است. این مدل می تواند سرعت صفر تا ۱۶۰ کیلومتربرساعت و توقف کامل را در ۱۰.۶ ثانیه ثبت کند و حداکثر سرعت آن به صورت الکترونیکی روی ۲۹۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

افزودن نظر