احتمال معرفی دستگاه جدیدی از سری ردمی K20 شیائومی تا چند روز دیگر

احتمال معرفی دستگاه جدیدی از سری ردمی K20 شیائومی تا چند روز دیگر
باتوجه به تیزر جدید شیائومی، انتظار می رود چینی ها برای ۱۶ اوت برابر با ۲۵ مردادماه، خبرهای جدیدی از سری ردمی K20 داشته باشند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، اوایل خردادماه، ردمی K20 پرو با اسنپدراگون ۸۵۵ و دوربین ۴۸ مگاپیکسلی رونمایی شد. گوشی های هوشمند ردمی K20 و ردمی K20 پرو توانستند با استقبال خوبی در بازار هند نیز روبرو شدند.

به نظر می رسد گوشی های هوشمند سری ردمی می توانند موفقیت خوبی را برای خود در بازار رقم بزنند. براساس آخرین اخبار به نظر می رسد باید ۱۶ اوت برابر با ۲۵ مردادماه منتظر دستگاه جدیدی از خانواده ی ردمی K20 باشیم. این خبر ازطریق توئیتر و در شبکه ی اجتماعی چین اطلاع رسانی شده است. هنوز اطلاعات دیگری از این دستگاه به جز تاریخ معرفی منتشر نشده است.

ردمی k20

مقاله های مرتبط:

  • شیائومی گوشی هوشمند جدیدی با حسگر ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ معرفی می کند
  • نسخه 5G شیائومی می 9 با نمایشگر QHD، لرزشگیر OIS و باتری پرحجم تر به بازار عرضه می شود

در تصویر به اشتراک گذاشته شده، به برند ردمی و تاریخ ۱۶ اوت اشاره شده است. به علاوه، در متن تیزر عبارت KO دیده می شود. باتوجه به تصویر تیزر و عبارتی که در آن درج شده، انتظار می رود گوشی هوشمند جدید شیائومی، دستگاهی قدرتمند باشد. یکی دیگر از نکات جالب توجه در مورد گوشی هوشمند بعدی چینی ها این است که در تاریخ ۱۶ اوت موسسه ی ONE Championship که رسانه ی ورزشی سنگاپوری است و خبرهای ورزشی هنرهای رزمی، موای تای، کیک بوکسینگ، بوکس و گریپلینگ را پوشش می دهد نیز حضور خواهد داشت. هنوز مشخص نیست این موسسه با چه هدفی در این رویداد حضور به هم می رساند و آیا باید منتظر دستگاهی متفاوت و خاص از سری ردمی K20 باشیم یا خیر.

در اواخر ماه مه (اوایل خردادماه)، گوشی هوشمند شیائومی K20 پرو با بهره مندی از ظرفیت حافظه ی رم ۱۲ گیگابایت، مجوز فروش در بازار چین را از سوی TENAA دریافت کرد. باید منتظر باشیم و ببینیم در رویداد رونمایی رسمی بعدی، چینی ها قصد دارند چه دستگاهی با چه مشخصاتی را معرفی کنند.

افزودن نظر