مدیرعامل سافت‌ بانک زمان عرضه‌ی آیفون 11 را فاش کرد

مدیرعامل سافت‌ بانک زمان عرضه‌ی آیفون 11 را فاش کرد
درحالی که طرفداران گوشی های آیفون بی صبرانه منتظر رونمایی گوشی جدید آیفون 11 هستند، گویا مدیرعامل سافت بانک در کمال ناباوری تاریخ عرضه ی آن ها را فاش کرده است.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، کِن میاوچی، مدیرعامل سافت بانک، درباره ی زمان رونمایی گوشی آیفون 11 می گوید این گوشی ۱۰ روز پیش از وضع قانون جدید جداسازی فروش در ژاپن در اول اکتبر، دردسترس عموم قرار خواهد گرفت. این بدان معنا است که گوشی های آیفون 11 روز بیستم سپتامبر عرضه خواهند شد. اگر آیفون طبق برنامه های خود پیش برود؛ بنابراین می توان گفت آیفون 11 در ماه سپتامبر رونمایی خواهد شد و براساس گفته ی مدیرعامل سافت بانک، عرضه ی این گوشی در بازار هم روز بیستم سپتامبر خواهد بود.

به گزارش 9To5Mac، در جلسه ای که این هفته در ژاپن درباره ی سرمایه گذاری برگزار شد، از میاوچی درباره ی زمان عرضه ی گوشی آیفون 11 پرسیدند و او هم برخلاف انتظار، تاریخ تقریبیِ عرضه ی این گوشی را فاش کرد.

مقاله های مرتبط:

  • همه چیز درباره ی قفل اپل واچ
  • سامسونگ تبلیغات تمسخرآمیز نسبت به اپل را حذف می کند

در روز اول اکتبر قانونی جدید درباره ی خدمات مخابراتی و ارتباطاتی وضع خواهد شد. تصویب این قانون به معنای پایان فروش بسته های ارائه دهنده ی برخی خدمات ارتباطی هنگام خرید با گوشی های هوشمند است و بعد از اجرای این قانون، بسته های دیتا و سایر خدماتی که در بسته عرضه می شد، باید جداگانه فروخته شود.

دلیل اینکه از این قانون صحبت می کنیم، این است که در نشست مذکور، از مدیرعامل سافت بانک پرسیدند چگونه آیفون 11 در سپتامبر عرضه خواهد شد؛ درحالی که این قانون از ماه آینده اجرا خواهد شد؟ و وی در پاسخ گفت:

صادقانه بگویم اینکه در این ۱۰ روز باید چه کنم، مرا هم به تأمل واداشته است.

از این پاسخ هم معلوم می شود محصولات جدید کوپرتینویی ها ۱۰ روز پیش از تصویب قانون جدید آماده خواهد شد؛ اما روز جمعه، بیستم سپتامبر، عرضه خواهند شد. با درنظرگرفتن این موضوع که آیفون XS بیست ویکم سپتامبر سال گذشته عرضه شد، می توان حدس زد تاریخ فاش شده برای رونمایی آیفون 11 درست باشد.

اگر واقعا بیستم سپتامبر روز عرضه ی آیفون 11 باشد؛ بنابراین روز دهم سپتامبر هم باید منتظر رویداد آیفون باشیم و بدین ترتیب، پیش فروش آیفون 11 هم از سیزدهم سپتامبر آغاز می شود. اپل بی صبرانه منتظر فروش درخورتوجه آیفون های جدید است؛ اما دوربین مربعی شکل با کمی برآمدگی در پشت گوشی، شاید موردپسند همه ی کاربران نباشد.

آیفون xs

برای مطالعه ی تمام مطالب مرتبط با گوشی های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک،
به صفحه های آیفون XS، آیفون XS Max و آیفون XR مراجعه کنید.

افزودن نظر