پرچسب پروژه آتن اینتل روی لپ تاپ‌ها قرار می‌گیرد

پرچسب پروژه آتن اینتل روی لپ تاپ‌ها قرار می‌گیرد
اینتل به لپ تاپ هایی که با مشخصات تعریف شده پروژه ی آتن همخوانی دارند، برچسبی مخصوص اعطا می کند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، اینتل در نمایشگاه CES امسال، به پروژه آتن اشاره کرد و در ماه مه جزئیات بیشتری از هدف پروژه ی مذکور ارائه داد. لپ تاپ های فوق باریک و سبک با عمر باتری بسیار طولانی و شارژ سریع و پشتیبانی از 5G ازجمله ویژگی های لپ تاپ های این پروژه هستند. غول دنیای نیمه هادی اکنون علامت بصری خود را رونمایی کرده است؛ علامتی که مشخص می کند کدام لپ تاپ ها با مشخصات قوی پروژه ی آتن همخوانی دارند.

نشان یادشده که متن Engineered for Mobile Performance را به همراه خود دارد، در روزهای اخیر، روی Dell XPS 13 2-in-1 قرار گرفته است و در هفته های آینده نیز روی Elitebook 1040 و Elitebook 830 اچ پی خودنمایی خواهد کرد. انتظار می رود لپ تاپ هایی از شرکت های ایسر، دل، اچ پی، لنوو و سامسونگ، در تعطیلات میلادی با نشان پروژه ی آتن اینتل عرضه شوند.

لپ تاپ ها و رایانه های شخصی معمولا با برچسب ها و نشان های متعددی عرضه می شوند که مشتریان اغلب به آن ها توجهی نمی کنند. اینتل امیدوار است علامت بصری جدید لپ تاپ های پروژه ی آتن را از سایرین متمایز کند. شایان ذکر است این نشان، عملی شدن پروژه ی آتن را نوید می دهد.

افزودن نظر