سامسونگ گلکسی تب S6، اولین تبلت بهره‌مند از فناوری +HDR10

سامسونگ گلکسی تب S6، اولین تبلت بهره‌مند از فناوری +HDR10
سامسونگ گلکسی تب S6، به اولین تبلت دارای استاندارد تصویر +HDR10 تبدیل شده است و از فناوری بهبود پویای تصویر بهره می برد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، سامسونگ رونمایی کرده است. این تبلت برخلاف مدل های قبلی که از SoC های قدیمی تر استفاده می کردند، از تراشه ی اسنپدراگون ۸۵۵ بهره می برد. سامسونگ در مراسم معارفه ی اولیه ی تبلت گلکسی تب S6، از انتشار یکی از مهم ترین ویژگی های تبلت جدید خود امتناع کرد. گلکسی Tab S6 اکنون از نمایشگر اعتبارسنجی شده در رده ی +HDR10 بهره می برد.

سامسونگ گلکسی تب S6

علاوه بر این، سامسونگ گلکسی تب S6 اولین تبلتی محسوب می شود که از نمایشگری با کیفیت یاد شده استفاده می کند. به منظور گرامیداشت این دستاورد، سامسونگ کنفرانس های مطبوعاتی جداگانه ای را درنظر گرفته است. به گفته ی سامسونگ، گلکسی تب S6 پس از سپری کردن آزمایش های متعدد کیفیت، موفق به کسب درجه ی ارزشیابی +HDR10 شده است. اگر برایتان سوال پیش آمده است که تفاوت استاندارد +HDR10 با HDR10 در چیست، باید در پاسخ بگوییم استاندارد +HDR10 شناسایی درجه ی تیرگی رنگ در هر صحنه را درنظر می گیرد و به صورت مداوم به بهبود رنگ در هر صحنه می پردازد.

سامسونگ گلکسی تب S6

برخلاف ذات ایستای HDR10، نتایج به دست آمده در HDR10+ چشم گیرتر، با رنگ هایی غنی تر و زنده تر و نیز جزئیات سایه روشن بیشتر خواهد بود. اگر درک این مسائل برای شما مبهم است، هم اکنون می توانید با مشاهده ی فیلم های مخصوص در اپلیکیشن آمازون پرایم، به تفاوت درجه ی ارزشیابی جدید پی ببرید. از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون، گلکسی S10 و به تازگی گلکسی نوت ۱۰، موفق به دریافت اعتبارسنجی HDR10+ شده اند.

با تمام ویژگی های مثبت تبلت جدید سامسونگ، این سوال پیش می آید که در دوره ی فعلی بازار تبلت ها، آیا گلکسی تب S6 خریداران را متقاعد خواهد کرد یا خیر. تبلت ها امروزه به سخت افزارهای روبه انقراض تشبیه می شوند؛ اما سامسونگ هم چنان مشغول بهبود تبلت های خود است و این بار، از بهترین مشخصات ممکن برای پرچم دار جدید تبلت های خود استفاده کرده است.

افزودن نظر