گلکسی M20s با ظرفیت باتری ۶۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی معرفی می‌شود

گلکسی M20s با ظرفیت باتری ۶۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی معرفی می‌شود
یکی از عوامل مهم برای قشر عظیمی از کاربران گوشی های هوشمند، میزان شارژ دهی دستگاه است. سامسونگ با توجه به نیاز بازار در این جهت گام برمی دارد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، تصاویر فاش شده از آزمایشگاه تست تجهیزات در کره جنوبی، شایعات مربوط گزینه ی بهتری را ارائه خواهد کرد.

مقاله های مرتبط:

    • مشخصات جدیدی از سامسونگ گلکسی A70s منتشر شد

اولین شایعات درباره ی استفاده از ظرفیت بالاتر نسبت به باتری گلکسی M20 با ظرفیت ۵۰۰۰ میلی آمپرساعتی در نسل جدید این پایین رده، مدتی پیش به گوش رسید. حال نیز سایت خبری GalaxyClub، با اشاره به عکس منتشرشده از آزمایشگاه تست امکانات در کره جنوبی، صحت این شایعات را تأیید می کند. این تصویر، یک باتری سامسونگ با کد محصول EB-BM207ABY را نشان می دهد که از نظر منطقی به دستگاهی با شماره مدل SM-M207F اشاره دارد.

galaxy m20s

با وجود شفافیت نسبتا پایین عکس، ظرفیت باتری ۲۲,۴۵ وات ساعتی در نوشته های روی آن به وضوح قابل تشخیص است. با توجه به اینکه ولتاژ مورد استفاده در گوشی های هوشمند ۳.۸۵ ولت است، با انجام یک محاسبه ی سریع، ظرفیت باتری در مقیاس میلی آمپرساعتی، رقم ۵۸۳۱ خواهد بود. باید یادآوری کرد ظرفیت باتری عموما با این مقیاس، رتبه بندی می شود. ظرفیت باتری در واحد میلی آمپرساعتی، در عکس کاملا خوانا نیست، اما به نظر می رسد عدد رندی باشد. با توجه به آنچه در تصویر پیدا است و نیز شایعات پیشین، عدد ۶۰۰۰ برای ظرفیت این باتری مطابقت بیشتری دارد.

galaxy m20s

به جز اطلاعاتی که در مورد ظرفیت باتری این دستگاه فاش شده، جزئیات بیشتری از گلکسی M20s با شماره مدل SM-M207F در دسترس نیست. بااین حال می توان حدس زد که این دستگاه هم زمان با گلکسی M30s معرفی خواهد شد اما زمان معرفی و نیز این نکته که دستگاه مورد نظر در کجا عرضه خواهد شد، هنوز مبهم باقی مانده است. به نظر می رسد سامسونگ تصمیم گرفته تا باتری هایی با حجم بیشتر در گوشی های ارزان قیمت خود تعبیه کند، که البته مسلما رضایت کاربران را در پی خواهد داشت. با در نظر گرفتن این نکته که سال ۲۰۱۹ میلادی، گوشی های هوشمند بسیاری عرضه شد، گمان نمی رود سامسونگ در آینده ای نزدیک، سرعت عرضه ی محصولات خود را کاهش دهد.

افزودن نظر