والپیپرهای جدید نوت 10 سامسونگ منتشر شد

والپیپرهای جدید نوت 10 سامسونگ منتشر شد
سامسونگ پس از رونمایی رسمی پرچم داران جدید سری نوت، حالا والپیپرهای جدید آن را به اشتراک گذاشته است.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، سامسونگ پرچم داران جدید گوشی های هوشمند خود معرفی کرده است. اگر طرفدار پروپاقرص سامسونگ هستید، هم اکنون می توانید نوت ۱۰ را با قیمت ۹۴۹ دلار پیش سفارش دهید؛ اما اگر به دنبال دیدن والپیپرهای این گوشی هستید، به صبرکردن نیازی ندارید و می توانید والپیپرهای جدیدتر آن را مشاهده کنید.

والپیپرهای نوت ۱۰

به لطف حساب کاربری توییتری Samsung News، اکنون والپیپرهای جدیدی از موبایل نوت ۱۰ منتشر شده است و امکان دانلود این عکس ها با بیشترین کیفیت از گوگل درایو نیز وجود دارد. در میان این عکس ها، تنها یک عکس با پس زمینه ی تیره وجود دارد که توجه علاقه مندان به این سبک از عکاسی را به خود جلب می کند. سایر عکس ها، با تم رنگی و در سبک مینیمالیستی گرفته شده اند.

هرکدام از عکس های منتشر شده، رزولوشن ۳۰۴۰ در ۳۰۴۰ دارند که با توجه به وضوح تصویر ۲۲۸۰ در ۱۰۸۰ برای مدل پایه ای نوت ۱۰، میزان درخورتوجهی به شمار می رود. نوت ۱۰ پلاس، تنها مدلی در خانواده ی نوت ۱۰ است که توانایی نشان دادن تصاویر با وضوح اصلی را دارد. باوجوداین، والپیپرهای منتشرشده از نوت ۱۰ در هر گوشی اندرویدی با هر اندازه ی نمایشگری قابل نمایش هستند.

افزودن نظر