آکورا NSX مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد

آکورا NSX مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد
آکورا به تازگی سوپراسپرت NSX را در مدل ۲۰۲۰ و با رنگ زرد اختصاصی مشهور به ایندی رونمایی کرده است.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، آکورا NSX مدل ۲۰۲۰ رنگ زرد SPA پنجمین رنگ محبوب در میان خریداران خوش شانس این سوپراسپرت بود.

آکورا NSX مدل 2020

شرکت آکورا که برند لوکس هوندا محسوب می شود، رنگ زرد ایندی را به همراه مشکی برلینا، به عنوان دو رنگ نمادین برای خودروی NSX عرضه کرده است. در حالی که رنگ تیره برای خریداران هزینه ی اضافی دربر نخواهد داشت؛ اما رنگ زرد جدید ۱۰۰۰ دلار به قیمت ۱۵۷,۵۰۰ دلاری خودرو می افزاید. آکورا برای سوپراسپرت NSX دو رنگ مخصوص دیگر با نام های آبی نوول و قرمز والنسیا را هم درنظر گرفته است که هر کدام به تنهایی ۶۰۰۰ دلار به قیمت خودرو می افزایند.

آکورا NSX مدل 2020

رنگ زرد SPA یکی از دو رنگ زرد موجود برای آکورا NSX نسل اول بود که توجه ۲۰ درصد از خریداران را به خود جلب کرده بود. آکورا، دو دو سال نهایی تولید خودرو در سال های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵، رنگ زرد اسپا را با رنگ زرد ریو تعویض کرد. آکورا NSX تا پیش از معرفی مرسدس بنز مایباخ GLS با قیمت ۲۰۰,۰۰۰ دلار، هم اکنون به عنوان گران ترین خودروی ساخته شده در آمریکای شمالی محسوب می شود.

این خودرو از پیشرانه ۳.۵ لیتری شش سیلندر بهره می برد که با سه موتور الکتریکی و جعبه دنده ۹ سرعته ی دوکلاچه خودکار هماهنگ شده است. انتقال قدرت هم به تمامی چرخ ها انجام می پذیرد. خرید یا تعویض با آکورا NSX مدل ۲۰۲۰، به خریداران اجازه می دهد تا در طرح Insider Experience شرکت کنند و با پرداخت قیمت ۲۷۰۰ دلار، علاوه بر شرکت در مراحل تولید سوپراسپرت آکورا، قادر به انتخاب ۶ بسته ی مختلف خواهند بود.

آکورا NSX مدل 2020

مقاله های مرتبط:

  • نسخه ای جدید از پاگانی هوایرا رودستر BC رونمایی شد
  • خودروهای مدل ۲۰۱۹ با کمترین هزینه های نگه داری

هر کدام از مشتریان به تور گردشی در کارخانه ی اوهایو، جایی که خودروهای NSX به صورت دست ساز تولید می شوند، دعوت خواهند شد. تور کارخانه ی تولید پیشرانه ی NSX و بازدید از مرکز PMC، جایی که نمونه ی قدرتمند آکورا NSX TLX PMC Edition ساخته می شود هم جزء برنامه ی درنظر گرفته شده برای مشتریان طرح خواهد بود. به منظور هیجان بیشتر برای مشتریان، آکورا به آن ها اجازه ی تست سوپراسپرت NSX در یکی از پیست های مخصوص شرکت را خواهد داد.

آکورا NSX مدل 2020

خریداران توسط رانندگان حرفه ای، به منظور راندن خودرو با بیشترین توان ممکن، راهنمایی می شوند. آکورا هم اکنون ثبت سفارش برای NSX مدل ۲۰۲۰ را ممکن ساخته است و اولین نمونه های این خودرو در پاییز امسال به دست مشتریان می رسد. آکورا NSX با رنگ زرد مخصوص ایندی، هفته ی آینده در نمایشگاه خودرو مشهور مانتری کالیفرنیا رونمایی می شود. هم چنین، آکورا پیش تر شایعه ی تولید مدل NSX تایپ R را رد کرده بود و این شرکت، فعلا قصدی برای ساخت مدلی قدرتمند تر ندارد.

افزودن نظر