مشخصات جدیدی از سامسونگ گلکسی A70s منتشر شد

مشخصات جدیدی از سامسونگ گلکسی A70s منتشر شد
به تازگی در پلتفرم Geekbench، تصویر و مشخصات جدیدی از گوشی سامسونگ گلکسی A70s منتشر شده است.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، تصاویری از سامسونگ گلکسی A70s از تراشه ی اسنپدراگون ۶۷۵ و ۶ گیگابایت رم بهره می برد. همان طور که انتظار می رفت، این گوشی از اندروید ۹ پای بهره می برد که احتمالا به جای نسخه ی ۱.۵ که در گلگسی نوت ۱۰ استفاده شده بود، از نسخه ی ۱.۱ بهره خواهد برد.

سامسونگ گلکسی A70s

مقاله های مرتبط:

  • نام گذاری گوشی های سری گلکسی A در سال ۲۰۲۰ چگونه خواهد بود؟
  • گلکسی نوت 10 پلاس دربرابر رقبا

تاکنون، تنها مشخصات مذکور از گلگسی A70s منتشر شده است. گلکسی A70 هم در مدل پایه از تراشه ی اسنپدراگون ۶۷۵ و ۶ گیگابایت رم بهره می برد؛ بنابراین، باید دید گلگسی A70s در مقایسه با A70 چه تغییراتی تجربه خواهد کرد. پیش تر، شایعه شده بود گلکسی A70s با حسگر دوربین ۶۴ مگاپیکسلی جدید عرضه خواهد شد؛ اما شایعه ای دیگر این موضوع را نقض می کند و می گوید اولین حسگرهای ۶۴ مگاپیکسلی در گوشی های Oppo و شیائومی و نیز گوشی های سال آینده ی سری A سامسونگ استفاده خواهد شد.

سامسونگ گلکسی A70s

باوجوداین، با درنظرگرفتن برگه ی اطلاعاتی گلکسی A10s که از تقویت دوربین در مقایسه با مدل A10 معمولی حکایت می کرد، می توانیم تقویت حسگر دوربین برای مدل A70s را نیز انتظار داشته باشیم. این احتمال وجود دارد حسگر ۳۲ مگاپیکسلی پشت گوشی با حسگر ۴۸ مگاپیکسلی استفاده شده در مدل A80 جایگزین شود؛ اما تأیید این مسئله امر دشواری است. گلکسی A70 یکی از گوشی های محبوب و پرکاربرد سامسونگ است که از ویژگی های همچون نمایشگر AMOLED و باتری با طرفیت ۴۵۰۰ میلی آمپرساعتی با قابلیت شارژ فوق سریع بهره می برد.

افزودن نظر