همکاری جگوار لندرور و بی ام و برای توسعه پیشرانه‌های احتراق داخلی

همکاری جگوار لندرور و بی ام و برای توسعه پیشرانه‌های احتراق داخلی
در پی تشدید سختگیری روی استانداردهای آلایندگی، اتحاد جگوار لندرور و بی ام و به توسعه های پیشرانه های احتراق داخلی نیز گسترش یافت.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، اتحاد جگوار لندرور و بی ام و قرار است آن ها اکنون روی شرایطی درباره ی قراردادهای گسترده تر مانند سیستم های محرکه ی بنزینی و دیزلی و هیبریدی برای طیف وسیعی از خودروها توافق کرده اند.

bmw / بی ام و

با توجه به ادعاهای منابع آگاه، بی ام و باید پیشرانه های احتراق داخلی چهار و ۶ سیلندر جگوار لندرور را تأمین کند که هر دو با و بدون قابلیت های هیبریدی الکتریکی خواهند بود. گفته می شود این برنامه به جگوار لندرور اجازه می دهد سرمایه گذاری های خود را درزمینه ی پیشرانه های بنزینی و دیزلی و هیبریدی کاهش دهد و با مشارکت بی ام و در هزینه های تحقیق و توسعه خود درباره ی موتورهای الکتریکی صرفه جویی کند. توافقنامه ی اخیر برای خودروساز آلمانی با افزایش تولید برندهای بی ام و و مینی و رولزرویس همراه است.

bmw

مقاله های مرتبط:

  • جگوار لندرور و بی ام و در تولید خودروهای الکتریکی همکاری می کنند
  • چرا جگوار لندرور دوران سختی را پشت سرمی گذارد؟

اخبار مربوط به توافق جگوار لندرور و بی ام و درزمینه ی توسعه ی پیشرانه های احتراق داخلی زمانی منتشر می شود که مقام های نظارتی در بازارهای مهم جهانی، استانداردهای آلایندگی را با توجه ویژه به سطوح دی اکسیدکربن و اکسیدهای نیتروژن (NOX) برای مبارزه با آلودگی هوا سخت گیرانه تر کرده اند. بنابراین، افزایش هزینه های سرمایه گذاری برای مهندسی سیستم های محرکه ی بنزینی و دیزلی و هیبریدی ضروری به نظر می رسد.

Jaguar Land Rover / جگوار لندرور

جگوار لندرور و بی ام و امیدوار هستند که با تقویت همکاری ها درزمینه ی پیشرانه های الکتریکی و احتراق داخلی، بتوانند دستاوردهای سودمندی برای کاهش هزینه های تولید کسب کنند و در شرایط رقابتی بازار همچنان باقی بمانند. ماه گذشته، این دو شرکت خودروساز اعلام کردند به طور مشترک درزمینه ی تحقیق و توسعه و مهندسی و تأمین سیستم محرکه برای تولید خودروهای الکتریکی سرمایه گذاری می کنند.

افزودن نظر