G.Skill حافظه‌های رم جدید سازگار با پردازنده‌های رایزن 3000 AMD را رونمایی کرد

G.Skill حافظه‌های رم جدید سازگار با پردازنده‌های رایزن 3000 AMD را رونمایی کرد
بعد از معرفی پرسروصدای پردازنده های سری ۳۰۰۰ رایزن AMD، حالا نوبت به شرکت های ساخت رم رسیده تا یکی پس از دیگری، حافظه های سازگار با این پردازنده ها را معرفی کنند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، بعداز عرضه ی پردازنده های جدید AMD، برجسته ترین تأمین کنندگان رم حافطه های جدید DIMMs و سازگار با پردازنده های رایزن سری ۳۰۰۰ را رونمایی کردند. این بار برند G.Skill نه تنها ماژول های DRAM جدید خود، بلکه نسل جدید محصولاتش به نام Trident Z Neo را معرفی کرد. این حافظه های جدید برای پردازنده های AMD رایزن ۳۰۰۰ و مادربرد X570 ساخته شده اند.

مقاله های مرتبط:

  • مادربردهای سازگار با پردازنده های سری 3000 رایزن AMD و نحوه به روزرسانی بایوس
  • پردازنده های AMD رایزن 3000 معرفی شدند؛ توان فوق العاده در کنار قیمتی رقابتی

محصولات جدید G.Skill در مدل های DDR4-3600 CL14/CL16/CL18 ،DDR4-3200 CL14/CL16 ،DDR4-3000 CL16 و DDR4-2666 CL18 و با حافظه های ۱۶ و ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی به بازار عرضه می شوند که همگی دوکاناله هستند. این حافظه ها به تغذیه ی ۱.۲ یا ۱.۳۵ یا حتی ۱.۴ ولتی نیاز دارند؛ به همین دلیل، برای استفاده از حداکثر کارایی آن ها به مادربردهای رده بالا احتیاج است.

G.Skill ماژول های DDR4-3600 را با مادربردهای ROG Crosshair VIII Formula ایسوس و MEG X570 Godlike ام اس آی آزمایش و ارزیابی کرده است. جدیدترین حافظه های این شرکت برپایه ی PCB با ۱۰ لایه سفارشی شده است و از LEDهای RGB کنترل شدنی با نرم افزارهای مطرح دنیای سازندگان مادربورد نظیر ایسوس، ASRock، گیگابایت و MSI بهره می برد.

رم جدید جی اسکیل

ماژول های پیشرفته ی این شرکت از تراشه ی حافظه ی سامسونگ استفاده می کنند؛ اما هیچ اطلاعاتی از ماژول های پایه ی این شرکت دردسترس نیست.

رم جدید جی اسکیل

همچنین، G.Skill یادآوری می کند که حافظه های Trident Z Neo با نسل قبلی کاملا متفاوت است. ماژول های جدید ولتاژ مصرفی و نحوه ی زمان بندی متفاوتی دارند که برای پردازنده های AMD رایزن ۳۰۰۰ و مادربرد X570 بهینه و ساخته شده است.

رم جدید جی اسکیلدرپایان، باید اشاره کرد که حافظه های جدید این شرکت از اواخر ماه جاری در سراسر دنیا دردسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

رم جدید جی اسکیل

افزودن نظر