اپل احتمالا امسال هفت مک بوک جدید معرفی خواهد کرد

اپل احتمالا امسال هفت مک بوک جدید معرفی خواهد کرد
اپل هفت مک بوک جدید در کمیسیون اقتصادی اوراسیا ثبت کرد. این موضوع از عرضه ی محصولات جدید کوپرتینویی ها در بازارهای مختلف خبر می دهد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، کوپرتینویی ها هفت مک بوک جدید در کمیسیون اقتصادی اوراسیا ثبت کرده اند و وب سایت MacRumors فهرستی از مدل های ثبت شده را منتشر کرده است. در فهرست منتشرشده، نام این مدل ها A2147، A2158، A2159، A2179، A2182 و A2251. ثبت شدن در کمیسیون اقتصادی اوراسیا، از الزامات قانونی برای دستگاه هایی محسوب می شود که قرار است در بازاهایی همچون روسیه و سایر کشورهای منطقه عرضه شوند.

مک بوک پرو ۱۳ ۲۰۱۸ / Macbook Pro 13 2018

مقاله های مرتبط:

  • مک OS کاتالینا معرفی شد
  • iOS 13 با تم تیره از راه رسید

پیش از این نیز با استفاده از اسناد ثبت شده در همین کمیسیون، معرفی دستگا ه های آیفون، آیپد، آیپد پرو، اپل واچ، سیستم عامل مک و ایرپاد به درستی پیش بینی شده بود. براساس اعلام MacRumors، تمامی مستندات ثبت شده مروبط به مک بوک است؛ چراکه در مرکز داده ی کمیسیون اقتصادی اوراسیا درباره ی کامپیوترهای قابل حمل صحبت شده است.

اپل در جریان رویداد WWDC سال جاری، مک پرو، کامپیوتر فوق العاده قدرتمندش با قابلیت ارتقا و قیمت پایه ی ۶ هزار دلاری را معرفی کرد. کامپیوترهای ۱۳ و ۱۵ اینچی اپل از پردازند ه های قدرتمند و سریع نسل هشتم و نهم اینتل بهره می برند که یکی از آن ها هشت هسته ای است. شایان ذکر است اوایل خرداد گفته شد مک بوک پرو جدید اپل با پردازنده قوی تر و صفحه کلید اصلاح شده عرضه می شود.

افزودن نظر