نسخه بتا اندروید Q در دسترس ۱۱ گوشی هوشمند شیائومی قرار می‌گیرد

نسخه بتا اندروید Q در دسترس ۱۱ گوشی هوشمند شیائومی قرار می‌گیرد
یازده مدل گوشی هوشمند شیائومی نسخه ی بتای اندروید Q را در فصل چهارم ۲۰۱۹ و فصل اول ۲۰۲۰ دریافت می کنند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، درحالی که نسخه ی بتای اندروید Q دردسترس گوشی های هوشمند شرکت هایی همچون گوگل و هواوی و وان پلاس قرار دارد، شیائومی اعلام کرده گوشی های آتی اش با نسخه ی بعدی سیستم عامل گوگل عرضه خواهند شد. غول فناوری چینی فهرستی از ۱۱ گوشی هوشمند خود را منتشر کرده که قرار است نسخه ی بتای اندروید Q را دریافت کنند. انتظار می رود از بین این تعداد، ۹ گوشی هوشمند شیائومی در فصل چهارم ۲۰۱۹ و دو دستگاه دیگر نیز بین ماه های ژانویه و مارس۲۰۲۰ نسخه ی بتای اندروید Q را دریافت کنند.

شیائومی می میکس 3 / Xiaomi Mi Mix 3

گوشی هوشمند برنامه ی دریافت اندروید Q
می ۹ فصل چهارم ۲۰۱۹
می ۹ اس ای فصل چهارم ۲۰۱۹
ردمی K20 پرو فصل چهارم ۲۰۱۹
ردمی K20 فصل چهارم ۲۰۱۹
می ۸ فصل چهارم ۲۰۱۹
می ۸ پرو فصل چهارم ۲۰۱۹
می ۸ اکسپلورر فصل چهارم ۲۰۱۹
می میکس 2S فصل چهارم ۲۰۱۹
می میکس ۳ فصل چهارم ۲۰۱۹
ردمی نوت ۷ پرو فصل اول ۲۰۲۰
ردمی نوت ۷ فصل اول ۲۰۲۰

همان طورکه در فهرست منتشرشده ی شیائومی مشاهده می کنید، گوشی های هوشمند ردمی نوت ۷ و ردمی نوت ۷ پرو با آنکه زودتر از سایر پرچم داران این فهرست به بازار عرضه می شوند، دیرتر از سایر محصولات نسخه ی بتای اندروید Q را دریافت خواهند کرد. درنتیجه، به نظر می رسد زمان عرضه ی دستگاه های شیائومی ارتباطی به زمان دریافت نسخه ی جدید سیستم عامل اندروید ندارد. شیائومی انتظار دارد گوشی های هوشمند پرچم دار سری می و سری می میکس بتوانند فروش درخورتوجهی رقم بزنند و ظاهرا به همین دلیل، ابتدا نسخه ی بتای اندروید Q در دسترس این دستگاه ها قرار می گیرد.

اوایل خرداد، ردمی K20 پرو با اسنپدراگون ۸۵۵ و دوربین ۴۸ مگاپیکسلی رونمایی شد و در همان زمان، شیائومی اعلام کرد این گوشی هوشمند در برنامه ی دریافت نسخه ی بتای اندروید Q قرار دارد. گفتنی است آخرین اخبار از یکپارچه سازی رابط کاربری MIUI و سیستم عامل اندروید حکایت می کنند. این بدان معنی است که حتی اگر پرچم دار ردمی برای دریافت اندروید Q آماده باشد، به صورت رسمی نسخه ی بتای سیستم عامل اندورید Q را اجرا نخواهد کرد تا تیم شیائومی رابط کاربری Mi را آماده بهره برداری کند.

قیمت به روز و مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید هوشمندانه ی انواع گوشی های شیائومی نیاز دارید، در بخش محصولات زومیت بیابید. افزون براین، مقایسه ی مشخصات فنی انواع گوشی های شیائومی و برند ردمی درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات همگی در این بخش دردسترس شما خواهد بود.

مشاهده فهرست گوشی های شیائومی

افزودن نظر