گوشی ROG فون 2 ایسوس از نمایشگر ۱۲۰ هرتزی استفاده خواهد کرد

گوشی ROG فون 2 ایسوس از نمایشگر ۱۲۰ هرتزی استفاده خواهد کرد
نمایشگر گوشی هوشمند ایسوس ROG فون ۲ از نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز پشتیبانی می کند و درنتیجه می تواند گزینه ای مناسب نیازهای کاربران برای گیمینگ باشد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، محصولات سری راگ (یا همان طور که ایسوس دوست دارد تلفظ کنیم؛ آر او جی؛ مخفف Republic of Gamers) بازار علاقه مندان ادعا می کند دستگاه جدید با ویژگی فوق العاده ای که دارد می تواند به عنوان گوشی هوشمند مناسبی برای گیمینگ مورد استفاده قرار گیرد.

در تیزر تبلیغاتی که با همکاری شرکت Tencent Games برای بازی PUBG تهیه شده، گوشی هوشمند ایسوس ROG فون ۲ ( برای بازار چین) نمایش داده شده است که انتظار می رود که از نمایشگر ۱۲۰ هرتزی پشتیبانی کند.

ایسوس راگ فون 2

مقاله های مرتبط:

  • ریزر فون 2 رونمایی شد؛ نمایشگر ۵.۷ اینچ ۱۲۰ هرتز، تراشه اسنپدراگون 845 و ۸ گیگابایت رم

پشتیبانی از نمایشگر با ریفرش ریت ۱۲۰ هرتز، بدین معنی است که تصاویر ۱۲۰ بار در ثانیه بازسازی می شوند. درنتیجه باتوجه به اینکه بازخورد و فیدبک نمایشگر این گوشی در شرایط رقابتی مناسب خواهد بود، کاربردهای مختلفی را از جمله گیمینگ می توان برای آن متصور بود.

نمایشگر ایسوس ROG Phone 2 با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز می تواند با گوشی های هوشمندی همچون ریزرفون و ریزرفون ۲ که تنها دستگاه هایی هستند که با چنین مشخصاتی به بازار عرضه می شوند، رقابت کند. از گوشی های هوشمند مخصوص گیمینگ می توان بلک شارک ۲ را نیز مورد توجه قرار داد. اوایل اسفندماه، شیائومی بلک شارک 2 با اسنپدراگون 855 و رم ۱۲ گیگابایتی معرفی شد.

به جز نمایشگر ۱۲۰ هرتزی، در مورد گوشی هوشمند جدید ایسوس اطلاعات بیشتری در دسترس نیست و باید تا تاریخ رونمایی آن در ماه ژوئیه منتظر بمانیم. بی شک ایسوس ROG فون ۲، گوشی هوشمندی با ویژگی های نوآورانه است و نشان می دهد که ایسوس قصد دارد به سمت توسعه ی گوشی های هوشمند مخصوص گیمینگ حرکت کند.

افزودن نظر