تاریخ انتشار Gears 5 رسما اعلام شد

تاریخ انتشار Gears 5 رسما اعلام شد
طی رویداد بزرگ E3 2019، سرانجام استودیوی کوالیشن با همکاری شرکت مایکروسافت تاریخ انتشار Gears 5 را تعیین کرد.

مجموعه Gears of War یکی از «گیزر 5» را می توان جزو مورد انتظارترین بازی های نسل هشتم دانست که تا پیش از برگزاری کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت در مراسم E3 2019، به جز سال 2019 میلادی، تاریخ انتشار دقیق تری نداشت.

حال، شرکت مایکروسافت به آنچه که وعده داده بود عمل کرد و در جریان رویداد E3 امسال، شاهد پنل مخصوص بازی Gears 5 بودیم. طی این مراسم، همان طور که انتظار می رفت، اطلاعات و جزئیات بیشتری از این اثر مورد انتظار منتشر شد و در انتها آقای رد فرگوسن، مدیر عامل استودیو کوالیشن (The Coalition) در نهایت تاریخ انتشار دقیق آن را مشخص کرد.

بر این اساس، بازی Gears 5 در تاریخ 19 شهریور (10 سپتامبر) روی دو پلتفرم ایکس باکس وان و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. عرضه این عنوان در اواخر تابستان چندان هم دور از انتظار نبود، چرا که غالب نسخه های این مجموعه در ماه سپتامبر در اختیار بازیکنان و علاقه مندان قرار گرفته اند.

تاریخ انتشار Gears 5

در ادامه، استودیوی کوالیشن تایید کرد که فاز اول نسخه آزمایشی بازی Gears 5 در ماه جولای (تیر – مرداد) در دسترس بازیکنان قرار می گیرد. علاوه بر این ها، کاربران سرویس Xbox Game Pass نیز چهار روز زودتر از عرضه جهانی، قادر به تجربه این عنوان خواهند بود. به گفته شرکت مایکروسافت، حالت محبوب Horde بازی گیزر 5 در جریان رویداد سالانه گیمزکام سال جاری (Gamescom 2019) رسما معرفی خواهد شد.

در صورتی که بازی گیزر 5 را پیش خرید کنید، سازندگان یک بسته اضافی به صورت رایگان به شما هدیه می دهند. محتویات این بسته از فیلم سینمایی Terminator: Dark Fate الهام گرفته شده و این محتوا صرفا برای کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس و یا پیش خریداران بازی در نظر گرفته شده است. شایان ذکر است؛ بخش چندنفره بازی Gears 5 هم روز شنبه 25 خرداد (14 ژوئن) طی برنامه تلویزیونی به طور کامل توسط استودیوی کوالیشن رونمایی خواهد شد.

Source: DualShockers

افزودن نظر