دوربین‌های جدید پاناسونیک وارد بازار ایران شدند

دوربین‌های جدید پاناسونیک وارد بازار ایران شدند
شرکت آژند سرویس با آغاز عرضه ی گسترده ی دوربین های پاناسونیک، سبد محصولات خود در این بخش را تکمیل کرد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، پاناسونیک ازجمله برند های قدیمی و مطرح حاضر در کشور است که سال ها محصولاتی در بخش های ارتباطی، خانگی، صوتی و تصویری و دوربین های عکاسی و فیلم برداری در اختیار کاربران قرار داده است. آژند سرویس به عنوان نماینده ی رسمی پاناسونیک در ایران وظیفه ی فروش و ارائه ی خدمات پس از فروش پاناسونیک در ایران را بر عهده دارد.

مقالات مرتبط:

  • بررسی لومیکس GH5 پاناسونیک

به تازگی و با اعلام رسمی مدیران آژندسرویس، این شرکت در راستای رفع نیاز های بازار دوربین های عکاسی و فیلم برداری کشور، طیف گسترده ای از دوربین های خانگی و حرفه ای سری لومیکس را وارد و با قیمت مناسب عرضه ی آن ها را آغاز کرده است. در این بین، نام محصولاتی با قابلیت تعویض لنز اعم از لومیکس GX85، لومیکس GX9، لومیکس GF10 درکنار دوربین های خانگی و سوپرزوم TZ90 و FZ2500 مشاهده می شود. این در حالی است که پیش تر، و از سال گذشته، عرضه ی دوربین های رده بالای میکرو چهارسوم پاناسونیک شامل لومیکس GH5، لومیکس GH5S و لومیکس G9 توسط آژند سرویس آغاز شده بود.

پاناسونیک G85

همچنین، آژند سرویس، یکی اصلی ترین اولویت های خود را ثابت نگه داشتن قیمت محصولات پاناسونیک با وجود تغییرات نرخ ارز برشمرده است. مدیران این شرکت در ادامه، وعده ی عرضه ی دیگر دوربین های پاناسونیک به بازار را دادند تا کاربران با کاربری های مختلف قادر به تأمین نیاز های خود به بهترین شکل ممکن باشند.

نظر شما در رابطه با دوربین های پاناسونیک چیست؟ آیا تجربه ی استفاده از آن ها را دارید؟

افزودن نظر