توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/998369
طی اطلاعیه‌ای؛

ساختار جدید آموزش و پرورش اعلام شد

ساختار جدید آموزش و پرورش اعلام شد
آموزش و پرورش در اطلاعیه ای نمودار جدید این وزارتخانه را تعیین کرد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، بساختار جدید آموزش و پرورش اعلام شده گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان،نمودار سازمانی وزارت آموزش وپرورش پس از تهیه توسط این وزارتخانه و تائید آن از طرف سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ شد.

در رأس این نمودار وزیر آموزش وپرورش قرار دارد و شش معاونت آموزش متوسطه، آموزش ابتدایی، پرورشی و فرهنگی، تربیت بدنی، حقوقی و امور مجلس، برنامه ریزی و توسعه منابع در زیرمجموعه آن قرار دارد.

در نمودار سازمانی جدید مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی با دفتر وزارتی تلفیق شده و مرکز امورهماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی را تشکیل می دهند و همچنین مرکز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات در زیرمجموعه های معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع تلفیق شده است.

در معاونت متوسطه، دو دفتر آموزش فنی حرفه ای و کاردانش در هم تلفیق شده و دفتر جدیدی را تشکیل داده اند و در معاونت آموزش ابتدایی برای اولین بار دفتر توسعه عدالت آموزشی و عشایر تأسیس شده است.

همچنین با مقایسه دو نمودار قبلی و جدید مشاهده می کنیم، معاونت تربیت بدنی از سه دفتر به دو دفتر، معاونت متوسطه از چهار دفتر به سه دفتر، معاونت آموزش ابتدایی از سه دفتر به دو دفتر در نمودار جدید کاهش پیداکرده است و معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع از چهار دفتر به پنج دفتر در نمودار سازمانی جدید افزایش یافته است.

این نمودار را می توانید در زیر مشاهده کنید.

ساختار جدید آموزش و پرورش اعلام شد

انتهای پیام/


جزئیات ساختار جدید وزارت آموزش و پرورش

تماشاخانه تصویر

{gallery}998369{/gallery}

افزودن نظر