توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/960810
زارع در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

اعزام بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ دانشجو به عتبات/ مبلغ وام عتبات دانشجویی امسال هنوز مشخص نیست

اعزام بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ دانشجو به عتبات/ مبلغ وام عتبات دانشجویی امسال هنوز مشخص نیست
معاون اجرایی ستاد عتبات دانشگاهیان گفت: مبلغ وام دانشجویی برای رفتن به عتبات در سال جدید هنوز مشخص نیست.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، اعزام بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ دانشجو به عتبات عالیات/  مبلغ وام سال جدید مشخص نیستمحمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره هزینه سفر عتبات دانشگاهیان اظهار کرد: ویزا بدون هزینه است و برای دریافت ویزای عراق نیازی به مراجعه به سفارت عراق نیست؛ در حال حاضر هزینه سفر به عتبات سه میلیون و پانصد هزار و ۱۲۵ تومان است.

وی با اشاره به وام تعلق گرفته به دانشجویان برای رفتن به عتبات گفت: برای رفتن به عتبات به دانشجویان وام تعلق می گیرد، اما تا کنون تفاهم نامه ای اعلام نشده است و برای سال جدید مشخص نیست که مبلغ وام چقدر است.

دانشجویان برای دریافت وام مشکل نخواهند داشت

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ادامه داد: دانشجویان برای دریافت وام مشکل نخواهند داشت، اما تا زمان تصویب نمی توان آن را اعلام کرد و باید صبر کرد تا افراد بروند و بیایند سپس آن را اعلام کرد.

زارع درباره تعداد دانشجویان اعزام شده به عتبات، یادآوری کرد: نزدیک به ۱۰ هزار و پانصد دانشجو به عتبات اعزام شده اند؛ همچنین برنامه ریزی برای افزایش اعزام ها داریم، البته این امر در صورتی است که امکانات افزایش پیدا کند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}960810{/gallery}

افزودن نظر