توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/931516
نمکی در جمع خبرنگاران:

تعرفه پزشکان در بخش دولتی و خصوصی تصویب شد/ پرونده الکترونیک سلامت تا پایان بهار ۹۸ اجرایی می‌شود

تعرفه پزشکان در بخش دولتی و خصوصی تصویب شد/ پرونده الکترونیک سلامت تا پایان بهار ۹۸ اجرایی می‌شود
وزیر بهداشت گفت: تعرفه پزشکان در بخش دولتی و خصوصی برای سال ۹۸ تصویب شد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

خبرنگار: جنیدی /اعلام تعرفه پزشکان در بخش دولتی و خصوصی در سال آینده / اجرای پرونده الکترونیک سلامت تا پایان بهار ۹۸به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، سعید نمکی وزیر بهداشت صبح امروز در حاشیه بازدید از پایگاه سلامت قوری چای در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر ۳ هزار پایگاه اورژانس در سراسر کشور و ۶۰۰ اورژانس سیار در فاصله ۳۰ کیلومتری ورودی اصلی شهر ها مشغول به ارائه خدمات بهداشتی – درمانی به مردم و مراجعان هستند و من امیدوارم با رعایت اصول ایمنی توسط رانندگان نیازی به کمک های پرسنل اورژانس نباشد.
وزیر بهداشت با اشاره به اینکه در صورت بروز مشکلات قلبی و دیگر بیماری ها پرسنل اورژانس از آمادگی کامل برای خدمت رسانی به بیماران برخوردار هستند، افزود: من امیدوارم سال ۹۸ سالی سرشار از سلامتی، تندرستی باشد و در رابطه با بیماری ها حداقل مشکلات را داشته باشیم؛ همچنین آرزو می کنم که کمترین مسئله در رابطه با عوامل خطرزای بیماری های غیرواگیر در کشور ایجاد شود.

جزئیات اجرای پرونده الکترونیک سلامت

وی با اشاره به اینکه یکی از برنامه های جدی در سال ۹۸ آموزش همگانی در زمینه بیماری های غیرواگیر است، تأکید کرد: پرونده الکترونیک سلامت، سیستم نظام ارجاع و پزشک خانواده تا پایان بهار در سراسر کشور اجرا می شود و علی رغم اعمال تحریم های ظالمانه در سال آینده در زمینه دارو و تجهیزات پزشکی مشکلی برای مردم ایجاد نمی شود.
نمکی با اشاره به اینکه من به جامعه پزشکی قول دادم که تعرفه را بر اساس قانون قبل از شروع سال مصوب و ابلاغ کنم، افزود: در آخرین نشست هیئت دولت، تعرفه پزشکان در بخش دولتی با ۱۰ درصد و در بخش خصوصی با ۱۳ درصد افزایش مصوب شد و به زودی به دانشگاه های علوم پزشکی و سازمان های ذی ربط ابلاغ می شود.
وزیر بهداشت گفت: مراکز بهداشتی و درمانی در سال ۹۸ کار خدمت رسانی به مردم را در دو شیفت انجام می دهند و تا آخرین ساعات شب این مراکز برای ارائه خدمات حوزه سلامت در خدمت مردم هستند.

مراکز خصوصی نباید سودآوری قابل توجهی داشته باشند

وی گفت: سال آینده سال توجه جدی به مردم است و مراکز خصوصی نباید سودآوری قابل توجهی داشته باشند، زیرا هدف وارد نشدن کمترین فشار به مردم است.
نمکی یادآوری کرد: علاوه بر داروخانه های شبانه روزی برخی از داروخانه ها در سراسر کشور برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم مشغول به فعالیت هستند.
انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}931516{/gallery}

افزودن نظر