یازدهمین همایش ملی آموزش ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود/ آخرین مهلت ثبت‌نام اول اردیبهشت ماه

یازدهمین همایش ملی آموزش ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود/ آخرین مهلت ثبت‌نام اول اردیبهشت ماه
یازدهمین همایش ملی آموزش ۱۲ اردیبهشت ماه در دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، از آنجایی که تغییرات در نظام آموزش مدرسه و پیامد های آن و فرصت ها و چالش های پیش رو، تغییرات در برنامه های درسی دانشگاهی، آموزش معلمان در رشته های گوناگون، نوآوری های آموزشی در سطوح مختلف و موضوعات دیگر مرتبط با مسئله آموزش نیازمند مطالعه دقیق و علمی برای غلبه بر مشکلات پیش رو است، یازدهمین همایش ملی آموزش در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می شود.

این همایش که در روز ۱۲ اردیبهشت ماه میزبان علاقمندان، صاحب نظران و مسئولان مربوطه از سراسر کشور است، فرصت مناسبی برای تبادل نظر و ارائه پژوهش ها و تجربیات آموزشی در حوزه های مختلف فراهم خواهد کرد و به تعمیق بررسی و حل مسائل حوزه تعلیم و تربیت کمک شایانی می کند.

آموزی عالی، آموزش و سند تحول بنیادین، آموزش و علوم فنی و مهندسی، آموزش و علوم پایه، آموزش و علوم تربیتی، آموزش و علوم ورزشی، آموزش و محیط زیست، آموزش و علوم انسانی، آموزش و علوم شناختی، آموزش و فناوری، آموزش و کارآفرینی، آموزش و ارزشیابی از جمله محور های برگزاری یازدهمین دوره این همایش است.
طبق اعلام دبیرخانه یازدهمین همایش ملی آموزش، مهلت ارسال مقالات به پایان رسیده و آخرین مهلت ثبت نام علاقمندان و کارشناسان جهت شرکت در این همایش اول اردیبهشت ماه ۹۸ تعیین شده است.
یازدهمین همایش ملی آموزش ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار می شود/ آخرین مهلت ثبت نام اول اردیبهشت ماه

افزودن نظر