توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/931148
رئیس اورژانس کشور مطرح کرد؛

آخرین وضعیت مصدومان چهارشنبه سوری امسال/ حوادثه ۷۰ درصد کاهش داشت

آخرین وضعیت مصدومان چهارشنبه سوری امسال/ حوادثه ۷۰ درصد کاهش داشت
رئیس اورژانس کشور گفت: تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه سوری امسال نسبت سال گذشته حدود ۷۲ درصد کاهش داشته است.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، آخرین وضعیت مصدومان چهارشنبه سوری امسال/ حوادثه ۷۰ درصد کاهش داشت، پیر حسین کولیوند رئیس اورژانس کشور امشب در حاشیه بازدید از بیمارستان مطهری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعداد مصدومان حادثه چهارشنبه سوری تا به این لحظه ۱۶۰۰ نفر است که تعداد۱۵۶ نفر در مراکز درمانی بستری شده اند.

وی ادامه داد: امسال تا به این لحظه ما شاهد کاهش چشمگیری از نظر تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه سوری داشته و اکثر مصدومان از ناحیه چشم و دست دچار مصدکمیت شده اند.

کولیوند با اشاره به اینکه متاسفانه چشم یک خانم در گیلان تخلیه و دست چپ یک مرد ۲۰ ساله قطع شده است، بیان کرد: تا به این لحظه تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه سوری به میزان ۷۰ تا ۷۲ درصد کاهش پیدا کرده است.

رئیس اورژانس کشور اضافه کرد: یکی از علت های کاهش مصدومان حوادث چهارشنبه سوری آموزش های سازمان اورژانس در مدارس و مساجد با همکاری وزارت آموزش و پرورش است در واقع هرجا که مردم در آن مشارکت داشته باشند کار به بهترین نحو انجام می شود.

انتهای پیام/

تاثیر همکاری های نهادهای فرهنگی بر کاهش حوادث چهارشنبه سوری

تماشاخانه تصویر

{gallery}931148{/gallery}

افزودن نظر