دانشگاه علامه طباطبایی رتبه اول تغذیه را دارد/ بررسی ۲۵۰۰ پرونده کمیسیون موارد خاص دانشجویان

دانشگاه علامه طباطبایی رتبه اول تغذیه را دارد/ بررسی ۲۵۰۰ پرونده کمیسیون موارد خاص دانشجویان
معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: این دانشگاه با ارتقا کیفیت مواد اولیه و تنوع بخشی تغذیه و غذای دانشجویی توانسته رتبه اول در حوزه تغذیه را بدست آورد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو،حسین سلیمی بجستانی، معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی اظهار کرد: این دانشگاه در دو بخش خدمات رفاهی و سلامت فعالیت کرده است.

وی افزود: دانشگاه علامه طباطبایی در بحث خدمات رفاهی پرداخت تسهیلات، انواع وام های تحصیلی، بیمه دانشجویی و بازپرداخت وام ها را در صدر امور قرار داده است.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به فعالیت های دانشگاه در حوزه تغذیه همچنین یادآورشد: صنعتی سازی و بهسازی و زیبا سازی هفت رستوران در سال ۹۷ مورد توجه دانشگاه قرار گرفت.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی درباره تعمیر و تجهیز خوابگاه ها نیز اظهار کرد: در سال ۹۷ مقاوم سازی، افزایش ظرفیت اسکان و تغییر کاربری یکی از خوابگاه های دانشگاه مورد توجه بود.

سلیمی بجستانی افزود: این دانشگاه افزایش فضای خوابگاهی بواسطه اجاره و رهن را در اولویت های خود قرار داده است.
به گفته وی، ارتقای سطح خوابگاه در صندوق رتبه بندی وزارت علوم از سطح چهار و پنج به رتبه یک و دو رسیده است.

وی با اشاره به راه اندازی و ارتقای اتاق های سلامت در خوابگاه ها گفت: در اتاق های سلامت و درمانگاه خدمات متنوعی به دانشجویان ارائه می شود.

وی در باره تشکیل شورای صنفی در سال ۹۷ در دانشگاه علامه طباطبایی نیز گفت: برگزاری جشنواره دانشجویان نمونه، جشنواره برای دانشجویان غیر ایرانی و هفته خوابگاه ها از دیگر فعالیت های معاونت دانشجویی است.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به بررسی ۲۵۰۰ پرونده کمیسیون موارد خاص دانشجویان افزود: این دانشگاه هر دو هفته در حوزه کمیسیون موارد خاص و شورای انضباطی تجدید نظر به وضعیت تحصیلی دانشجویان برای رفع مشکل تحصیلی رسیدگی کرده است.

سلیمی بجستانی در پایان افزود: دانشگاه علامه طباطبایی به دلیل کمبود بودجه در سال ۹۸ هنوز بطور مشخص برنامه ای را در اولویت قرار نداده است.

افزودن نظر