جشنواره سراسری باجه‌های روستایی پست‌بانک‌ در 110 نقطه کشور

جشنواره سراسری باجه‌های روستایی پست‌بانک‌ در 110 نقطه کشور
عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران گفت: جشنواره سراسری باجه‌های روستائی به‌منظور قدردانی از باجه‌های برتر و همچنین تشریح سیاست‌ها، اهداف، برنامه‌ها و ارزشیابی و ارتقاء کمی و کیفی باجه‌های بانکی روستائی در فروردین ماه سال 1398 برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، «غلامحسین صباغی» افزود: اهداف سپرده‌ای تعیین شده در سال 1398در راستای اجرای قانون بهبود کسب و کار کشور تبیین شده است.


جشنواره سراسری باجه‌های روستایی پست‌بانک‌ایران در 110نقطه منتخب کشور با حضور تمامی باجه‌های بانکی روستائی شهرستان‌های همجوار با محوریت اعضای کارگروه و شعب ناظر پیش‌بینی شده است.
وی تصریح کرد: این جشنواره یک‌روزه با شعار «پست‌بانک‌ایران، پایگاه اقتصادی روستا» در دو بخش اجرا می‌شود که بخش اول آن شامل بررسی عملکرد باجه‌ها و آموزش و تکنیک‌های بازاریابی، جذب و نگهداری مشتریان، آموزش نکات بازرسی، حسابرسی، امنیت باجه‌ها، مدیریت وجوه و نحوه ارائه انواع خدمات و بخش دوم نیز شامل دعوت از فرمانداران، بخشداران و اهالی روستا، دهیار و شورای روستا، ارائه گزارش عملکرد پست بانک در حوزه‌های خدمات روستائی، عملکرد تسهیلات پرداخت‌شده، تسهیلات ایجاد اشتغال پایدار روستایی، برگزاری مسابقه، موسیقی‌محلی و اهدای جوایز به باجه‌ها و شعب برتر خواهد بود.
جزئیات برگزاری این جشنواره و نقاط برگزاری آن درسطح کشور به زودی اعلام می‌شود.
علمی**9207** 1055

افزودن نظر