وحدت و همدلی در دانشگاه، یک وظیفه ملی است/ لزوم انتشار اخبار پیشرفت‌ها علمی و نظام ارائه خدمات

وحدت و همدلی در دانشگاه، یک وظیفه ملی است/ لزوم انتشار اخبار پیشرفت‌ها علمی و نظام ارائه خدمات
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی وحدت و همدلی در دانشگاه را یک وظیفه ملی دانست و بیان کرد: اخبار پیشرفت‌های علمی و نظام ارائه خدمات باید به نحو مطلوب منتشر شوند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، محمد آقاجانی رییس دانشگاه در نشست صمیمانه ای که با مسئولان روابط عمومی مراکز تابعه دانشگاه به منظور بررسی دستاورد ها و تبیین اهداف سال جدید برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش های یک سال گذشته مسئولان و کارشناسان روابط عمومی جهت انعکاس اخبار و فعالیت های مراکز تابعه دانشگاه اظهار کرد: انتشار سریع اخبار با در نظر داشتن صحت و همچنین تقویت ارتباط و تعامل با مردم موضوع بسیار مهمی است که باید به صورت گسترده تر و سامان یافته تر در سال ۹۸ استمرار یابد.
وی ضمن اظهار امیدواری برای دانشگاه و روابط عمومی در سال آتی، سال آینده را برای تمامی مردم سال ویژه ای خواند که با توجه به تحریم های دشمنان علیه ملت ایران لازم است تدابیر ویژه ای برای تامین سلامت مردم در نظر گرفته شود.
رییس دانشگاه با تاکید بر اهمیت تولید علم و دانش به عنوان یکی از وظایف اصلی دانشگاه خاطرنشان کرد: دانشگاه وظیفه سنگینی برای تربیت نیروی انسانی برعهده دارد که تحقق این امر نیازمند مطالعه و برنامه ریزی است و امیدواریم دانشگاه با موفقیت این مسیر را طی کند و کمترین آسیب به مجموعه دانشگاه وارد شود.
دکتر آقاجانی با تاکید بر این مطلب که در سال آینده باید همدلی، محبت و مودت بین تمامی کارکنان، مدیران، استادان، دانشجویان و افرادی که در حوزه های مختلف دانشگاه فعالیت دارند، اتفاق بیفتد، اظهار کرد: ایجاد وحدت و همدلی در دانشگاه یک انتخاب نیست بلکه یک وظیفه ملی است و باید بتوانیم خود را با شرایط جدید هماهنگ کنیم.
تلاش مضاعف و افزایش بهره وری دومین و سومین راهبردی بود که دکتر آقاجانی ضرورت توجه به آن را مورد تاکید قرار داد و گفت: با تلاش مضاعف و منطقی تر شدن خواسته ها می توانیم بهره وری را افزایش دهیم و با همدلی، تلاش مضاعف و افزایش بهره وری بر مشکلات پیش رو غلبه خواهیم کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مهمترین وظیفه روابط عمومی ها در حوزه های مختلف را ارتقای رضایت ذینفعان و به ویژه مردم دانست و گفت: انتشار سریع اخبار با در نظر داشتن صحت و دقت و همچنین تقویت ارتباط و تعامل با مردم موضوع بسیار مهمی است که باید به صورت گسترده تر و سامان یافته تر در سال ۹۸ استمرار یابد.
وی روند فعالیت های روابط عمومی دانشگاه را مطلوب ارزیابی کرد و خواستار انتشار اخبار پیشرفت های علمی و نظام ارائه خدمات شد و افزود: انتظار داریم مسئولان روابط عمومی هر مرکز با هوشیاری بیشتر، دقت و برنامه در جهت انعکاس اخبار تلاش کنند.
رییس دانشگاه در ادامه گفت: دربیمارستان ها و مراکز درمانی تابعه دانشگاه اعمال جراحی و روش های خاص درمان بیماران انجام می شود که لازم است مسئولان و کارشناسان روابط عمومی مراکز تابعه توجه بیشتری درخصوص انعکاس این موارد و اخبار داشته باشند.
آقاجانی با بیان این که کارشناسان حوزه روابط عمومی باید با مردم ارتباط نزدیکی داشته باشند به حاضران توصیه کرد راه های مناسبی برای ارتباط بهتر با مردم و مراجعان برقرار کنند تا به موقع در جریان دیدگاه های مردم قرار گرفته و برای انجام آن راه حل های مناسب را شناسایی کنند.

افزودن نظر