بیماران خاص زیر چتر حمایتی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی قرار می‌گیرند

بیماران خاص زیر چتر حمایتی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی قرار می‌گیرند
رئیس اداره امور بیماری‌های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از فعال بودن کلیه مراکز درمانی تابعه دانشگاه برای خدمت رسانی به بیماران خاص در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، شیخ شعاعی رئیس اداره امور بیماری های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با اشاره به ارائه خدمات دیالیز در ۴۱ مرکز درمانی تحت پوشش دانشگاه در ایام نوروز، گفت: کلیه ادارات بیماری های خاص در معاونت های درمان دانشگاه برای بیمارانی که در ایام نوروزی قصد سفر و جابجایی دارند، هماهنگی های لازم را با توجه به درخواست بیمار با دانشگاه مقصد انجام می دهند. این افراد با همراه داشتن فرم میهمان و آزمایش های مربوطه برای دریافت خدمات در مقصد مشکلی نخواهند داشت.
رئیس اداره بیماری ها برای جلوگیری از سرگردانی احتمالی بیماران جدید مبتلا به نارسایی مزمن کلیوی و نیازمند به خدمات دیالیز با توجه به ترخیص بیماران در روز های پایانی سال گفت: هماهنگی با کلیه بخش های بستری تابعه دانشگاه برای خدمات دهی به بیماران دیالیزی صورت گرفته است تا قبل از ترخیص، خدمات درمانی برای یک دوره یکماهه انجام شود، در غیر این صورت بیمارستان مبدا خدمت دیالیز را به بیماران بدون وقفه ارائه می دهد.
وی درخصوص بیماران هموفیلی و تالاسمی نیز افزود: این بیماران در مراکزی که خدمت دریافت می کنند، پرونده دارند، به همین دلیل با بیماران هماهنگی های لازم درخصوص تزریق خون و ادامه درمان انجام شده و هماهنگی های لازم برای تامین فاکتور های انعقادی با معاونت غذا و دارو دانشگاه صورت می گیرد.
شیخ شعاعی درخصوص بازدید های نورزی این اداره گفت: برای ارائه خدمات بهتر و رفاه حال بیماران خاص نظارت بر عملکرد مراکز تابعه درخصوص ارائه خدمت دیالیز، توسط کارشناسان اداره امور بیماری های در ایام تعطیلات نورزی انجام می شود
رئیس امور یبماری ها برای بیماران نیازمند به بستری که تحت پوشش بیمه های پایه قرار ندارند، خاطرنشان کرد: هماهنگی با بیمه های پایه برای دریافت آدرس مراکز خدمات بیمه ای که در ایام تعطیلات فعال هستند نیز انجام شده است تا برای صدور دفترچه بیمه بیماران خاص مشکلی برای بیماران وجود نداشته باشد.
شیخ شعاعی در خاتمه ضمن تبریک سال نو و امید آرزوی سالی سرشار از تندرستی برای هموطنان، از بیماران خواست تا قبل از هر گونه سفر هماهنگی های لازم را با کارشناسان واحد های بیماری های خاص داشته باشند، تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنند.

افزودن نظر