توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/834194
الهیار ترکمن در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

اولویت آموزش و پرورش ملی ماندن اعتبارات در سال ۹۸ است

اولویت آموزش و پرورش ملی ماندن اعتبارات در سال ۹۸ است
معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش از پیشنهاد ملی ماندن بودجه ۹۸ به منظور مدیریت بهینه با توجه به کسری بودجه خبر داد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، اولویت آموزش و پرورش ملی ماندن اعتبارات در سال ۹۸ استعلی الهیار ترکمن معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره چگونگی بودجه ریزی برای سال 98 اظهار کرد: هنوز وارد اعتبارات هزینه ای بودجه آموزش و پرورش برای سال 98 نشدیم و فعلا در حال بررسی منابع درآمدی هستیم.

وی ادامه داد: پیشنهاد ما برای بودجه 98 آموزش و پرورش، ملی بودن اعتبارات است اما به طور کلی تابع سیاست ها و مقررات دولت هستیم و دولت هر تصمیمی برای تنظیم لایحه بگیرد، وزارتخانه مکلف به اجرا خواهد بود.

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: با توجه به اینکه در شرایط کسری بودجه هستیم، ملی بودن منابع آموزش و پرورش را برای مدیریت اثربخش هزینه ها و استفاده بهینه از اعتبارات در اختیار را لازم می دانیم.

راهکار جبران کسری بودجه آموزش و پرورش در سال 98

الهیار ترکمن درباره راهکارهای پیشنهادی برای جبران کسری بودجه آموزش و پرورش بیان کرد: پیشنهاداتی برای تبصره ها داریم که در حال بررسی آنها هستیم درواقع باید نظرات را از استان ها و بخش های مختلف جمع آوری کرده، به جمع بندی رسیده و آن را برای ستاد بودجه سازمان برنامه ارسال کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه هنوز حجم اعتبارات مشخص نشده است، اکنون برای پیش بینی بودجه کلی آموزش و پرورش نمی توانیم نظر دهیم چرا که باید متناسب با تبصره ها و منابع مشخص شده حجم اعتباری را مشخص کنیم.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}834194{/gallery}

افزودن نظر