دور دنیا با نوآوران؛

از تلفن‌های همراهی که با باد شارژ می‌شوند تا لیزری که چشم بیماران دیابتی را درمان می‌کند

محققان موفق به طراحی شارژر جدیدی شده‌اند که به کمک باد می‌تواند تلفن همراه را شارژ کند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، ؛ اختراعات مخترعان در سراسر جهان است که سبب رشد و پیشرفت جوامع و باز شدن دریچه های جدیدی از علم و فناوری می شود که در این بسته خبری بنا داریم به معرفی برخی از اطلاعات ساخته شده در سراسر جهان بپردازیم.

تلفن همراه خود را به کمک پنکه شارژ کنید

به تازگی محققان توانسته اند روش جدیدی را ابداع کنند که به کمک آن می توان تلفن همراه را به وسیله باد شارژ کرد؛ این شارژر که از یک پنکه معمولی ساخته شده است به صورت هوشمند روی قاب تلفن همراه شما قرار می گیرد و همین وسیله سبب می شود تا تلفن همراه شما به طور کامل شارژ شود، با چرخیدن پره های این پنکه و از طریق انرژی که تولید می کند، تلفن همراه شارژ می شود.

از تلفن های همراهی که به وسیله باد شارژ می شوند تا اسکنر دستی که شما را درمان می کند

اسکنر دستی که بیماری افراد را تشخیص می دهد

گروهی از محققان توانسته اند اسکنر دستی بسازند که با معاینه سریع و آسان چشم می تواند از تمام بیماری هایی بدن آگاه شود؛این اسکنر که همانند یک دوربین فیلم برداری است در کمتر از چند ثانیه چشم بیمار رام عاینه می کند و به تمام مشکلات بدن انسان پی می برد.

از تلفن های همراهی که به وسیله باد شارژ می شوند تا اسکنر دستی که شما را درمان می کند

لیزر جدیدی که به کمک بیماران دیابتی می آید

لیزر جدیدی برای کمک به بیماران دیابتی ساخته شده است که آنان را از نابینا شدن در امان نگه می دارد؛ این لیزر که برای اصلاح بینایی به کار می رود به کمک یک اشعه کم حرارت بافت اطراف چشم را ترمیم می کند این لیزر اطراف چشم انسان را که ممکن است از طریق شکر و یا شیرینی تخریب شده باشد، درمان می کند.

از تلفن های همراهی که به وسیله باد شارژ می شوند تا اسکنر دستی که شما را درمان می کند

انتهای پیام /

افزودن نظر