برترین های کنکور گناوه تجلیل شدند

گناوه- در آئینی با حضور فرماندار از 60نفر از برترین های کنکور و دانش آموزان راه یافته به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی وابسته به کانون قلم چی شهرستان گناوه تجلیل شد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، فرماندار گناوه روز پنجشنبه در آیین تجلیل از دانش آموزان برتر کنکور 97 این شهرستان افزود: افتخارآفرینی دانش آموزان در کنکور امسال ناشی از برنامه ریزی ، همت دانش آموزان و حمایت و دلگرمی خانواده های آنان است.


سیدعلی پاک نژاد اظهارداشت: کانون فرهنگی آموزشی قلم چی بدنبال مسایل مادی نیست و مشارکت در کارهای خیرخوانه نظیر احداث مدرسه و درمانگاه بخشی از اهداف این کانون است.
وی گفت: مجموعه فرمانداری، شورای اسلامی شهر و شهرداری آماده هرگونه همکاری با کسانی است که برای پیشبرد علم و دانش فرزندان این دیار تلاش می کنند.
موسس و مسئول نمایندگی کانون فرهنگی آموزشی قلم چی گناوه نیز گفت: دانش آموزان این شهرستان دارای نبوغ و استعدادهای عالی هستند که با فراهم کردن زمینه لازم و استفاده از قابلیت های شهرستان می توانند به رتبه های بالاتر و کسب مدارج عالی دست یابند.
معصومه شادزی افزود: دانش آموزان کانون قلم چی این شهرستان با گذشت یک دهه از تاسیس آن تاکنون با کسب رتبه های برتر به مراکز آموزش عالی دانشگاه علوم پزشکی و مهندسی درجه یک و دو راه پیدا کردند.
وی اظهارداشت: باتوجه به اهداف و نیت قلم چی ، دانش آموزانی که مستعد و مشکل مالی دارند ، 100 درصد خدمات بورسیه ارایه می شود و در این ارتباط یکهزار و 500 تن در شهر و روستا های گناوه بصورت رایگان تحت پوشش قرار گرفته و خدمات دهی شد.
مسئول نمایندگی کانون قلم چی گناوه افزود: در این موسسه از دبیران و پشتیبانان بومی استفاده و پروازی بهره ای گرفته نشد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
6164/6045

افزودن نظر