توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/753823
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

تلاش جهادی دانشجویان برای بهبود روند آبرسانی در خوزستان

تلاش جهادی دانشجویان برای بهبود روند آبرسانی در خوزستان
رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه چمران اهواز از کمک دانشجویان جهادی و نهاد‌هایی همچون بنیاد برکت برای آبرسانی به خوزستان خبر داد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، نخلستان های استان را دریابید/ تلاش دانشجویی برای بهبود شرایط آبی خوزستانمهدی طرفی رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه چمران اهواز در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص حل مشکل آب در استان خوزستان گفت: با اجرای طرح غدیر، بحران آب در شهرهای استان تا حد زیادی برطرف شده است و این روند در شهرهای خرمشهر، آبادان و شادگان کاملا محسوس است؛ با این حال در روستاها همچنان مردم با مشکل آب مواجه اند.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه نخلستان های استان خوزستان مدت هاست که آبیاری نشده اند؛ گفت: وقتی نیروهای جهادی دانشجویی برای روستاهای استان آب معدنی می برند، اهالی روستاها آب معدنی را زیر نخل ها می ریزتد چراکه نخلستان ها از هر چیزی برای اهالی روستاهای استان خوزستان مهم تر هستند زیرا زندگی آن ها به این نخل ها وابسته است.

طرفی با اشاره به اینکه حضور نیروهای جهادگر دانشجو در روستاهای استان ادامه دارد، گفت: بسیج دانشجوئی با کمک برخی سازمان ها که به کمک مردم آمدند نظیر بنیاد برکت یا ستاد اجرائی فرمان حضرت امام، تمام تلاش خود را برای حل مشکل آب استان خصوصا در روستاها انجام می دهد و سعی ما بر این است که به تمام روستاها یک تانکر آب داده شود.

وی بیان کرد: البته آبی هم که در لوله شهرها جربان دارد چندان قابل خوردن نیست؛ مردم روستاها هم آب شرب خود را چند سالی است که خریداری می کنند؛ امروز بحران آب خوزستان، آب نخلستان ها و دام های استان است.

انتهای پیام/

تلاش دانشجویان جهادگر برای تامین آب اهالی خوزستان

تماشاخانه تصویر

{gallery}753823{/gallery}

افزودن نظر