مدیر سنجش و ارزشیابی دانشگاه علمی کاربردی مطرح کرد:

تخلف برخی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در جذب دانشجو

تخلف برخی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در جذب دانشجو
مدیر سنجش و ارزشیابی دانشگاه علمی کاربردی گفت: پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی باید از طریق سایت سنجش صورت می گیرد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، تخلف برخی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در جذب دانشجوحاتمی مدیر سنجش و ارزشیابی دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: برخی از مراکز دانشگاه علمی کاربردی به طور غیر مستقیم اقدام به تبلیغات برای جذب دانشجو کرده اند که این مسئله خلاف قانون بوده و تخلف محسوب می شود.

وی عنوان کرد: بر اساس آیین نامه پذیرش و ثبت نام دانشجویان و داوطلبان فقط از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور باید انجام شود.

رصد مراکز متخلف علمی و کاربردی توسط شورای نظارت

حاتمی تاکید کرد: مراکز متخلف تحت پیگری شورای نظارت قرار گرفته و به آنها تذکرات لازم داده می شود و در صورت تکرار این موارد محدودیت هایی در جذب دانشجو برای انها در نظر گرفته می شود.

وی در خصوص اعلام نتایج دوره های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی گفت: پذیرش دوره های کارشناسی آماده شده و نتایج آن هفته آینده اعلام می شود.

حاتمی یاد آور شد: نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی به خاطر تمدید چهار روزه با کمی تاخیر اعلام ولی جواب های قطعی برای شروع سال تحصیلی جدید آماده می شود.


انتهای پیام/

افزودن نظر