اندوه دانشگاه آزاد در فقدان هاشمی/ چشمان اشکبار میرزاده و معاونانش

مراسم ترحیم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه آزاد در میان اندوه فراوان مسئولان دانشگاه آزاد برگزار شد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، مراسم ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس هیأت موسس دانشگاه آزاد عصر امروز با حضور محمد فرهادی وزیر علوم، حجت الاسلام سیدحسن خمینی عضو هیأت موسس دانشگاه آزاد، قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری عضو هیأت موسس دانشگاه آزاد، شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور، واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، انصاری معاون رئیس جمهور، گودرزی وزیر سابق ورزش و جوانان، جنتی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرزندان و همسر آیت الله هاشمی، حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد، معاونان وی، اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه آزاد و عموم مردم در مرکز اسلامی پیامبر اعظم(ص) دانشگاه آزاد برگزار شد.

در انتهای بزرگراه اشرفی اصفهانی در محل ساختمان دانشگاه آزاد بنرهای بزرگی از آیت الله هاشمی رفسنجانی نصب بود و بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد هم با یک بنر مشکی نشان دهنده عزادار بودن این دانشگاه بود. همچنین در مقابل سازمان مرکزی دانشگاه یک ایستگاه صلواتی تعبیه شده بود که از عابران با کیک و چای پذیرایی می کرد.

در ورودی واحد علوم تحقیقات با بنرهایی محل برگزاری مراسم نشان داده بود، زیرا مرکز اسلامی پیامبر اعظم(ص) در فاصله ای دورتر از سازمان مرکزی قرار داشت.

در فاصله ای مانده به مسجد تعداد بیشماری پلاکاردهای تسلیت و بنرهای بزرگ از ایت الله هاشمی نصب شده بود که بیشتر این پلاکاردها از سوی واحدهای دانشگاه آزاد بود.

در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد نیز عکس هایی از آیت الله هاشمی رفسنجانی به چشم می خورد و تاریخچه فعالیت های وی را نشان می داد.

برای ورود به مسجد دانشگاه باید از تعداد بسیاری از پله های برقی عبور می کردیم.

معاونان دانشگاه آزاد و جمعی از مدیران کل و مسئولان این دانشگاه مقابل مسجد دانشگاه ایستاده بودند و به میهمانان خوشامد می گفتند.

میرزاده، یاسر هاشمی، مهدی هاشمی و محسن هاشمی نیز داخل مسجد ایستاده بودند.

مراسم پس از سخنرانی هایی در توصیف فعالیت های آیت الله هاشمی و مداحی به پایان رسید، ولی در پایان این مراسم مانند بسیاری از مراسم دیگر شاهد صحنه هایی از گرفتن عکس سلفی برخی افراد با صاحبان مراسم بودیم، به طوری که در زمان خروج محسن هاشمی از مسجد چند نفر از افرادی که برای سلفی گرفتن همراه وی بودند، در ازدحام جمعیت به زمین خوردند که ممکن بود حوادث تلخی رخ دهد.

انتهای پیام/

افزودن نظر