توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1334377

جوانان، ناقلان خاموش کرونا

نتایج تحقیقات متخصصان ایتالیایی نشان می‌دهد که بیش از ۸۰ درصد از جوانان آلوده به کرونا ویروس، علائمی از بیماری ندارند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، ، بنیاد برونو کسلر در ترنتو ایتالیا، با همکاری همکاران وابسته به کارگروه ATS لومباردی کووید ۱۹ و مؤسسات تحقیقاتی مختلف اعلام کرد که بیش از ۸۰ درصد افراد جوان هیچ گونه علائمی از کرونا را نشان نمی دهند.

یک مطالعه مقدماتی نشان می دهد که بیش از ۸۰ درصد افراد ۲۰ ساله و کمتر ممکن است بعد از ابتلا به ویروس کرونا علائمی نشان ندهند.

محققان داده های مربوط به ۵۴۸۴ هزار نفر را که در ایتالیا با افراد مبتلا به عفونت کرونا ویروس جدید در تماس بوده اند، مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند.

از این تعداد، ۲۸۲۴ نفر مبتلا به عفونت های کرونا با تأیید آزمایشگاه بودند. از ۲۸۲۴ هزار نفر فقط ۸۷۶ نفر یعنی حدود ۳۱ درصد دارای علائم این بیماری بودند.

در میان مبتلایان افراد ۲۰ سال و جوان تر، علائمی از بیماری پس از آلوده شدن به کروناویروس مشاهده نشده است.

بخشی از آنچه مطالعه حاضر را مهم می سازد این است که نقش افراد جوان در همه گیری ویروس کرونا مهم است، که ما هنوز چیزی از آن نمی دانیم.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1334377{/gallery}

افزودن نظر