مهلت ثبت میهمانی و انتقالی دانشجویان علوم پزشکی فردا ۱۵ خرداد به پایان می‌رسد

مهلت ثبت درخواست دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برای نقل و انتقال و میهمانی نیمسال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ فردا ۱۵ خرداد ۹۹ پایان می‌یابد.

مهلت ثبت میهمانی و انتقالی دانشجویان علوم پزشکی فردا ۱۵ خرداد به پایان می‌رسد
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشجویان متقاضی انتقال و یا میهمانی در دانشگاه های علوم پزشکی برای نیمسال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از ۱۵ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد ۹۹ فرصت داشتند که تقاضا های انتقال و میهمانی خود را ثبت کنند.
بر اساس جدول زمانبندی سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان، متقاضیان تا فردا ۱۵ خرداد ۹۹ فرصت دارند علاوه بر ثبت نام در دانشگاه های مبدا به بارگذاری مدارک لازم اقدام کنند.
بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبدا و ویرایش توسط دانشجو در بازه زمانی ۱۶ خرداد تا ۲۶ خردادماه ۹۹ صورت می گیرد.
دانشگاه مبداء در روز های ۲۷ خرداد تا ۲۷ تیرماه ۹۹ به تقاضای دانشجویان رسیدگی کرده و نتیجه را اعلام می کند.
در صورت موافقت دانشگاه مبداء، بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد در بازه زمانی ۲۸ تیرماه تا ۷ مرداد ۹۹ صورت می گیرد و دانشجو موظف به ویرایش است.
فرصت ویرایش دانشجویان در ۸ مرداد تا ۷ شهریور ۹۹ به پایان می رسد و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مقصد در این زمان انجام می گیرد.
با توجه به ممنوعیت انتقال دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، تصمیم گیری در خصوص انتقال این دسته از دانشجویان طبق روال سنوات گذشته در کمیسیون موارد خاص انتقال دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D) در مرداد یا شهریورماه ۹۹ انجام خواهد شد.
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی مشهد این دانشگاه در رشته دندانپزشکی از پذیرش دانشجوی میهمان و انتقالی معذور است.
دانشگاه علوم پزشکی ایران اعلام کرده است متقاضیان صرفا برای میهمان شدن می توانند برای این دانشگاه اقدام کنند.

افزودن نظر