توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1307799
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

۱۸ خرداد آخرین مهلت پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: آخرین مهلت پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور، ۱۸ خرداد به پایان می‌رسد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

امیرحسین بهروز، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: آخرین مهلت پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور و تسهیلات این دانشگاه برای آنان در روز یکشنبه، ۱۸ خرداد به پایان می رسد.

بهروز با بیان اینکه شهریه این دانشگاه یک سوم دیگر مراکز علمی است، افزود: برای مثال شهریه کل دوره کارشناسی در هر ترم ۵۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است. برای پرداخت این میزان شهریه نیز دانشگاه پیام نور چند راهکار پیش بینی کرده است.

تسهیلات دانشگاه پیام نور به دانشجویان برای پرداخت شهریه

او درباره نحوه پرداخت تسهیلات دانشگاه پیام نور به دانشجویان گفت: دانشجو می تواند از دو بانک که دانشگاه با آنها قرارداد دارد، وام بگیرد. براین اساس دانشجو صرفا یک بار در طول دوره تحصیل خود به بانک مراجعه کرده و درخواست وام را به بانک می دهد و بعد از آن هر ترم، تمام شهریه بدون محدودیت ریالی از طریق بانک عامل پرداخت می شود.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه افزود: کارمزد این وام نیز ۱ و ۴ دهم درصد و سقف دریافت آن ۲۰ میلیون تومان پیش بینی شده است.


بیشتر بخوانید: دانشجویان اقساط وام های خود را پرداخت کنند


۱۸ خرداد آخرین مهلت پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور/۴ برابر شدن اعتبار وام دانشجویی دانشگاه پیام نور

۴ برابر شدن اعتبار وام دانشجویی دانشگاه پیام نور

بهروز با بیان اینکه امسال تامین اعتبار وام دانشگاه پیام نور ۴ برابر شد، تصریح کرد: سال گذشته دانشگاه پیام نور نزدیک به یک میلیارد تومان تسهیلات برای شهریه دانشجویان خود پرداخت کرده است، اما امسال این مبلغ با افزایش ۴ برابری به ۴ میلیارد تومان رسیده است. البته دانشجویان درخواست وام خود را به دانشگاه ها داده اند اما سقف وام هنوز پر نشده است و ظرفیت خالی داریم.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه تاکید کرد: دانشجو می تواند از ابتدای هر ترم، ماهانه شهریه خود را به صورت قسطی پرداخت کند.

به گفته این مقام مسئول؛ دانشگاه پیام نور تاکنون به دلیل پرداخت نکردن شهریه، هیچ دانشجویی را از شرکت در آزمون محروم نکرده است.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1307799{/gallery}

افزودن نظر