توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1307728
فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران:

علائم بیماری کرونا متنوع‌تر از گذشته شده است

زالی با اشاره به رشد ۱/۵ درصدی شیوع کرونا گفت: این بیماری با علائم متنوعی بروز می‌کند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

علائم بیماری کرونا متنوع‌تر از گذشته شده است

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران در اخبار شبکه پنج اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۶۳ بیمار جدید در بخش عادی و ۷۳ مورد جدید در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند و پنج درصد از مراجعان به بیمارستان ها و خانه های بهداشت بستری شدند.

او با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته تعداد ۲۴۳ نفر از بیماران ترخیص شده اند، ادامه داد: علائم بیماری کرونا متنوع تر از گذشته شده است به طوری که هم اکنون در افراد مسن علائمی مانند ضعف، بی حالی، فرسودگی، تغییر خلق، کاهش وضعیت روانی، کاهش تمرکز علاوه بر تنگی نفس، سرفه خشک و لرز دیده شده است.

رشد ۱/۵ درصدی بستری ناشی از کرونا نسبت به روز گذشته

فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران تصریح کرد: میزان بستری در بخش های عادی نسبت به روز گذشته ۱/۵ درصد رشد داشته است.

زالی با اشاره به اینکه بیماری کرونا هزار چهره دارد و با علائم متفاوتی دیده می شود، گفت: در اپیدمی ها بیماران با عارضه مشکوک به کرونا توسط پزشکان رسیدگی می شود.

انتهی پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1307728{/gallery}

افزودن نظر