توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1307602
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

ارزشیابی دقیق دانشجویان در کلاس‌های مجازی

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: ارزشیابی‌های مستمر دانشجویان در طول ترم از طریق کلاس‌های مجازی صورت گرفته و به همین دلیل، ملاک محاسبه نمره پایان ترم بر اساس این ارزشیابی است.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، ارزشیابی دقیق دانشجویان در کلاس های مجازیامیر حسین بهروز، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره راهکار های این دانشگاه برای جلوگیری از تقلب در جلسه امتحان گفت: دانشگاه پیام نور برای برگزاری امتحانات این ترم ارزشیابی پایان ترم دارد به این صورت که تمام نمره پایان ترم را معطوف به آزمون نهایی که استاد در صدد است آن را برگزار کند، نکرده ایم.

بهروز افزود: ارزشیابی های مستمر دانشجویان در طول ترم از طریق کلاس های مجازی صورت گرفته و به همین دلیل، ملاک محاسبه نمره پایان ترم بر اساس این ارزشیابی است.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور ادامه داد: در ارزشیابی پایانی به استادان این اختیار داده شد که علاوه بر ارزشیابی مستمر، سهمی هم به آزمون داده شود.


بیشتر بخوانید: شیوه حمایت صندوق رفاه از دانشجویان خوابگاه های خودگردان


راه کار های جلوگیری از تقلب در امتحانات مجازی دانشگاه پیام نور

شیوه برگزاری آزمون های آنلاین توسط استادان پیام نور

او درباره شیوه برگزاری آزمون های آنلاین توسط استادان گفت: استادان می توانند از طریق سامانه آزمون آنلاین و یا از طریق اپلیکیشن هوشمند "پیام من"، آزمون های خود را برگزار کنند. در فرآیند برگزاری، سوالات و گزینه ها را به صورت رندمی گذاشته اند؛ به این صورت که پاسخ سوالات دانشجویانی که همزمان یک درس را امتحان می دهند، متفاوت است. برای مثال گزینه صحیح برای یک دانشجو ممکن است الف و برای دانشجوی دیگری ب باشد.

راه کار های جلوگیری از تقلب در امتحانات مجازی دانشگاه پیام نور

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور در پایان گفت: خیلی از استادان در نوع طراحی سوالات و کاربرد اعداد و ارقام خلاقیت هایی به کار برده اند، براین اساس تقریبا سوالات برای هر دانشجو، اختصاصی شده است. در واقع استادان برای به حداقل رساندن تقلب، اقدامات متعددی را انجام داده اند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1307602{/gallery}

افزودن نظر