توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1307343
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران مطرح شد؛

شیوه حمایت صندوق رفاه از دانشجویان خوابگاه‌های خودگردان

منیری به بیان توضیحاتی درباره شیوه حمایت صندوق رفاه از دانشجویان خوابگاه‌های خودگردان پرداخت.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

الیاس منیری، معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین تصمیمات صندوق رفاه برای حمایت از دانشجویان ساکن در خوابگاه های خودگردان، گفت: براساس آخرین تصمیمات مقرر شده است که تسهیلاتی برای حمایت از دانشجویان روزانه دانشگاه های دولتی که در خوابگاه های خودگردان سکونت دارند در نظر گرفته شود.

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، اظهار کرد: دانشگاه ها باید اطلاعات دانشجویان شامل محل تحصیل و خوابگاهی که در آن سکونت دارند را در اختیار صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم قرار دهند.


بیشتر بخوانید: بیش از ۲ هزار نفر در آزمون کاردانی نظام جدید ثبت نام کردند


منیری در پاسخ به این سوال که این حمایت به خود دانشجو داده خواهد شد یا به دانشگاه، اضافه کرد: در این باره هنوز به تصمیم جامعی نرسیده ایم، اما این کمک یا به صورت بلاعوض به دانشجو پرداخت می شود و یا اینکه به دانشگاه ها پرداخت خواهد شد تا به این شیوه در اختیار دانشجو قرار داده شود.

او در ادامه تصریح کرد: دانشگاه ها باید اطلاعات دانشجویان را برای صندوق رفاه دانشجویان ارسال کنند و مبلغ و اجاره بهایی که ماهانه دانشجویان پرداخت می کرده اند مشخص شود تا صندوق رفاه دانشجویان حمایت های خود را انجام دهد.

منیری درباره شیوه حمایت از دانشجویان شبانه، افزود: در حال بررسی هستیم اگر نوبت دومی های (دانشجویان شبانه) آمارشان به صورتی باشد که بتوانیم از آن ها حمایت کنیم، این کار را انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1307343{/gallery}

افزودن نظر