خدابنده لو: مجلس یازدهم مردم را از تنگنا‌های معیشتی نجات بدهد

دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت گفت: نمایندگان مجلس یازدهم باید با برداشتن قوانین و موانع زاید در جهت بهبود اوضاع اقتصادی تلاش کرده و مردم را از تنگنا‌های معیشتی نجات بدهند.

خدابنده لو مسئول سیاسی دفتر تحکیم وحدت در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: مجلس یازدهم محکوم به موفقیت است و فرصت برای خدمت ماندگار برای نمایندگان ملت فراهم شده تا انقلابی گری خود را ثابت کنند، با این وجود کار های بسیاری بر زمین مانده و عملکرد مجلس دهم جایگاه و شان مجلس را تنزل داده است پس باید با همت و توان مضاعف باید کار های اساسی صورت بگیرد.
وی از اصلاح قانون انتخابات، تغییر در ساختار کمیسیون ها و هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، تعریف پایه های جدید مالیاتی، تقویت بعد نظارتی مجلس، ایجاد زیر ساخت های شفافیت، اصلاح قانون بودجه، انحصار زدایی و جلوگیری از رانت اطلاعاتی، تحول در حوزه معیشت، ارائه راهکار برای جلوگیری از تعطیلی کارخانه ها و جهش تولید در فضای کسب و کار، تسهیل ازدواج جوانان به عنوان اولویت های مهم مجلس یازدهم نام برد و تصریح کرد: نمایندگان در ابتدای مسیر مجلس یازدهم باید به اولویت های اساسی مردم توجه داشته باشند و با وحدت و همدلی در راستای رفع مشکلات مردم قدم بردارند.
دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت گفت: نمایندگان مجلس یازدهم باید با برداشتن قوانین و موانع زاید در جهت بهبود اوضاع اقتصادی تلاش کرده و مردم را از تنگنا های معیشتی نجات بدهند.
خدابنده لو بیان کرد: در بعد نظارتی هم مجلس مسئولیت بزرگی دارد به گونه ای که می تواند در جهت کنترل و ریل گذاری اقدام کرده و عملکرد دولت را با کمک قانون تنظیم کند و مانع انحراف مسئولین شود.
وی اظهار کرد: امیدواریم مجلس یازدهم گام ها و اقدامات مهم و اثرگذاری را برای زندگی مردم بردارد؛ و جنبش دانشجویی هم در نقد عملکرد نمایندگان تعارف ندارد و بیش از پیش ناظر رفتار و کردار آنان خواهد بود.

افزودن نظر