توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1306362
جهانپور:

شایعه تهدید وزیر بهداشت به استعفا کذب است

سخنگوی وزارت بهداشت به شایعه تهدید دفتر ریاست جمهوری برای استعفای وزیر بهداشت واکنش نشان داد و گفت: این ادعا کذب است و صحت ندارد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه رئیس دفتر رئیس جمهور، وزیر بهداشت را تهدید کرده است تا در صورتی که با دولت هماهنگ نباشد، باید استعفا کند، اظهار کرد: این موضوع شایعه ای کاملا بی پایه و بی اساس است و آن را تکذیب می کنیم.

وی گفت: دکتر واعظی حمایت ها و اقدامات دلسوزانه ای در تمام مراحل به ویژه در بسیج ملی مقابله با کرونا از وزیر بهداشت داشتند و تصریح وزیر بهداشت حاکی از آن است که ارتباط بین وزیر بهداشت و رییس دفتر رییس جمهور صمیمی و عاطفی و مسبوق به سابقه سال های متمادی است و با شایعاتی از این دست و شیطنت ها و رفتارهایی که ممکن است در جهت تشویق افکار عمومی با هر انگیزه ای انجام می شود، تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت.

در این شرایط که کشور در مقابله با تحریم ها و کرونا درگیر است از دلسوزان و افراد دست اندرکار در حوزه رسانه یا سایر عرصه ها درخواست داریم که مسئولانه رفتار و از دامن زدن به شایعات خودداری کنند و تهدید وزیر بهداشت به استعفا را هم تکذیب می کنیم و باید توجه داشت که فشار برای استعفا به هیچ وجه صحت ندارد؛ نه از ناحیه دکتر واعظی نه هیچ فرد دیگری.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1306362{/gallery}

افزودن نظر