مسابقه «طراحی سکونتگاه‌های اسکان موقت شهروندان» تمدید شد

مهلت ثبت‌نام در فراخوان مسابقه «طراحی سکونتگاه‌های ماژولار نانوپلیمری برای اسکان موقت شهروندان» تا ۱۷ خرداد ماه تمدید شد.

بنابر اعلام دبیرخانه چالش‌های نوآوری و فناوری ایران به‌منظور فراهم کردن فرصت بیشتری برای تکمیل و ارسال طرح‌ها از سوی فناوران و پژوهشگران، مهلت ثبت‌نام در فراخوان مسابقه « طراحی سکونتگاه‌های ماژولار نانوپلیمری برای اسکان موقت شهروندان » تا تاریخ ۱۷ خردادماه سال جاری تمدید شد.

پژوهشگران، فناوران و شرکت‏ های دانش‏ بنیان می توانند در فرصت باقیمانده در این مسابقه شرکت کنند.

مسابقه «طراحی سکونتگاه‌های ماژولار نانوپلیمری برای اسکان موقت شهروندان» از اردیبهشت ۹۹ آغاز شده است طی دو مرحله برگزار خواهد شد. با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام در تاریخ ۱۷ خردادماه طرح‌های دریافتی در کمیته فنی ارزیابی شده و حداکثر ۲۰ طرح به مرحله دوم راه می‌یابند.

در این مرحله، به طرح برتر، مطابق با ملاحظات فنی بیان شده، جایزه ۳۰ میلیون ریالی اعطا می‌شود. هچنین به ۱۰ طرح برگزیده دیگر هر یک جایزه‌ای ۵ میلیون ریالی تعلق می‌گیرد.

شرکت‌کنندگان در مرحله دوم از زمان دریافت طرح آزمون سه هفته فرصت دارند تا مستندات درخواستی را برای دبیرخانه مسابقه ارسال کنند. در پایان سه شرکت‌کننده به عنوان برگزیدگان نهایی انتخاب می‌شوند.

به نفر اول ۱۲۰ میلیون ریال، به نفر دوم ۸۰ میلیون ریال و به نفر سوم ۵۰ میلیون ریال اعطا می‌شود. ضمن اینکه برگزیدگان می‌توانند برای تجاری‌سازی طرح خود با حامیان مسابقه وارد مذاکره شوند.

افزودن نظر