مسابقات پیک عاشقی ستاد ازدواج دانشجویی تمدید شد

در پی درخواست‌های مکرر دانشجویان متاهل کشور که تاکنون امکان شرکت در مسابقات «پیک عاشقی» را پیدا نکرده اند، ستاد ازدواج دانشجویی زمان شرکت در این ویژه برنامه را تا ۱۸ فروردین ماه تمدید کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی، این ستاد پس از شیوع ویروس کرونا در کشور، برنامه های بیست و سومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی(طرح ملی همسفرتابهشت) را در قالب ویژه برنامه پیک عاشقی برای زوج های دانشجو دنبال می کند.

این ویژه برنامه که با هدف تداوم ارتباط با زوج های دانشجو و استفاده بهینه آنان از اوقات فراغت ایجاد شده در اسفندماه و نیز ایام نوروز اجرا می شود، از 24اسفندماه سال گذشته آغاز شده و تا 18فروردین ماه ادامه دارد.

پیک عاشقی شامل چهار مسابقه با عناوین یار مهربان ، تجربه نگاری ، هفتگی و روزانه عیدانه بوده و همه دانشجویان متاهل کشور که تاریخ عقدشان از ابتدای سال 93 تا پایان سال98 باشد می توانند از این برنامه و جوایز نفیس آن بهره مند شوند.

علاقمندان جهت اطلاع از جزئیات شرکت در این مسابقات می توانند به پایگاه اینترنتی ستاد ازدواج دانشجویی(nahad.ir) و یا اپلیکیشن باشگاه ازدواج( قابل دریافت از کافه بازار) مراجعه کنند.

افزودن نظر