توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1241414
آقامیری در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

دانشجویان باید به مطالبه گری از نمایندگان مجلس بپردازند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران گفت: دانشگاه آزاد قرار نیست محلی برای تبلیغات انتخابات مجلس شود و دانشگاهیان هم باید از مجلسی ها مطالبه گر باشند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

آسید محمود رضا آقامیری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و تهران مرکز در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره حال و هوای دانشگاه ها و دانشگاهیان در ایام انتخابات مجلس گفت: بخش عمده ای از جمعیت کشور ما را جوانان تشکیل می دهند و دانشگاه ها هم مرکز ثقل این جوانان هستند. اگر دانشگاه ها و جوانان به انتخابات حساس نباشند ما باید فکری اساسی برایایجاد حساسیت بین جوانان کنیم.

حضور دانشجویان در انتخابات بسیار ضروری است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران گفت: حضور دانشجویان و حساسیت دانشجویان برای برگزاری فرآیند انتخابات بسیار ضروری است.

آقامیری در ادامه درباره ویژگی های یک نماینده اصلح گفت: مشکلی که با آن رو به رو هستیم مربوط به دو مسئله تعهد و تخصص است. واقعیت این است که هر کدام از این دو مورد کم باشد، نماینده حق ندارد وارد مجلس شود. تعهد از آن جهت اهمیت دارد که فرد باید احساس کند چه رابطه ای می تواند به وجود بیاورد و باید در مقابل مردم پاسخگو باشد. تخصص هم به این معناست که اگر فردی واقعا نمی تواند کارساز و تاثیر گذار باشد نباید وارد مجلس شود.


بیشتر بخوانید: آغاز به کار دانشگاه ناشنوایان و کم شنوایان از هفته آینده


دانشجویان باید به مطالبه گری از نمایندگان بپردازند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در ادامه در پاسخ به این سوال که دانشجویان چه وظیفه ای در مقابل نمایندگان دارند؟ گفت: دانشجویان باید به مطالبه گری از نمایندگان بپردازند. دانشجو موظف است دائما مطالبه گری کند سوال بپرسد و پاسخ بخواهد. این مطالبه گری باید جواب بدهد. امیدواریم که در این از انتخابات که حساسیت ها بالا رفته مسائل تا حدودی حل شود.

آقامیری در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا تریبون های دانشگاه ها در اختیار نمایندگان و جریانات سیاسی مختلف قرار خواهد گرفت؟ اظهار کرد: خیر دانشگاه آزاد قرار نیست محلی برای مانور نمایندگان و کاندیداها بدون توجه به مسیری که دارند شود. اگر هم قرار باشد از تریبون ها استفاده بشود باید برای با توجه به همه جوانب این اتفاق بیفتد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1241414{/gallery}

افزودن نظر