توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1240974
معاون توسعه و پژوهش صندوق نوآوری و شکوفایی مطرح کرد؛

بهم‌رسانی واحد‌های صنعتی با شرکت‌های دانش بنیان

ملکی‌فر گفت: علاوه بر خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی، قصد بهم رسانی واحد‌های صنعتی با شرکت‌های دانش بنیان داریم.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، سعید ملکی فر معاون توسعه و پژوهش صندوق نوآوری و شکوفایی در گردهمایی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های صنعت نفت و ارائه نیاز های فناورانه، گفت: وظیفه صندوق نوآوری و شکوفایی تامین مالی فناوری و تجاری سازی آن در حوزه های مختلف صنعت و فناوری است و علاوه بر خدمات صندوق، قصد بهم رسانی واحد های صنعتی با شرکت های دانش بنیان داریم.

سعید ملکی فر بیان کرد: صندوق نوآوری دانش بنیان با یک رویکرد جدید و متنوع از خدمات قرض الحسنه بی بهره و کم بهره و سرمایه گذاری به معنای مشارکت در سود و زیان طرح های فناوری، خدمات بلاعوض ارائه و از شرکت های دانش بنیان حمایت می کند.

او افزود: به نظر می رسد تامین مالی به شکل منفعل به معنای بهره مندی شرکت های دانش بنیان از این خدمات در این مقطعی که هستیم کفایت نمی کند، از این رو تلاش کردیم با برگزاری رویداد های این چنینی زمینه را برای بهم رسانی شرکت های دانش بنیان، خریداران و مشتریان بزرگ فراهم کنیم، کمک به صنایع بزرگ کشور با وجود تحریم ها و نوسانات ارزی موجود و کمک به توسعه بازار شرکت های دانش بنیان که یکی از نیاز های اساسی برای رشد شرکت ها است.

ملکی فر مطرح کرد: ابزار های متعددی داریم برای این بهم رسانی مانند بحث لیزینگ که کلیه مشتریان شرکت های دانش بنیان می توانند تا ۸۰ درصد مبلغ خریدشان را از شرکت های دانش بنیان از تسهیلات ۳ ساله با سود ۹ درصد از صندوق تامین کنند.


بیشتر بخوانید: توسعه شرکت های دانش بنیان نیازمند زیست بوم


معاون توسعه و پژوهش صندوق نوآوری و شکوفایی بیان کرد: در این رویداد ۳ روزه سه کارگاه آموزشی داریم برای شرکت های دانش بنیان که می توانند از حمایت های بلاعوض صندوق در این زمینه مطلع شوند.

سعید ملکی فر درپایان گفت: بیش از ۱۰۰۰ نفر از مجموعه اکوسیستم فناوری و نوآوری کشور برای حضور در این رویداد ثبت نام کردند که ۶۷۵ نفر از شرکت های دانش بنیان، ۱۷۵ نفر از شرکت های فناور و غیر دانش بنیان و ۱۵۶ نفر از انجمن های حرفه ای و شتاب دهنده ها بودند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1240974{/gallery}

افزودن نظر