توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1239897

شوخی مرد روسی با ویروس کرونا برایش گران تمام شد

یک مرد روسی در حرکتی ناشایست اقدام به شوخی با ویروس کرونا کرد که عاقبت خوبی را برایش رقم نزد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز،

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، ویروس کرونا با سرعت چشمگیری در چین و برخی کشور های جهان در حال گسترش است. هر روز کمیسیون ملی چین گزارش هایی از میزان مرگ و میر در این کشور بر اثر ابتلا به ویروس کرونا منتشر می کند که همین امر سبب نگرانی های جهانی شده است.

گرچه سازمان جهانی بهداشت در آخرین بیانیه خود افزایش آمار جان باختگان ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در چین را به کل جهان تعمیم نداده و اعلام کرده است که این افزایش صعودی نمی تواند تغییری در الگوی جهانی ایجاد کند، اما به طور کلی کرونا به لحاظ روانی نگرانی های بسیاری را برای افراد در اقصی نقاط جهان در پی داشته است.


بیشتر بخوانید: افزایش قربانیان کرونا در چین نشان دهنده تغییر چشمگیر در مسیر شیوع بیماری نیست


در این میان برخی اقدامات ناشیانه می تواند بر شدت این نگرانی ها بیافزاید مانند آنچه یکی از شهروندان روسی درخصوص ابتلا به ویروس کرونا انجام داده است.

به دنبال شیوع گسترده این ویروس، یکی از شهروندان روسی در یکی از ایستگاه های مترو، با زدن ماسک و انجام حرکات نمایشی وانمود کرد که به این ویروس مبتلا شده است که این اقدام باعث ایجاد ترس و وحشت در میان مردم شده و سبب شد تا آن ها سراسیمه واگن مترو را ترک کنند.

به گفته منابع معتبر فرد مذکور برای این شوخی خطرناک، بازداشت و به ۵ سال زندان محکوم شد. ویدئوی این اتفاق در ادامه ارائه شده است؛

انتهای پیام/

رسانه

تماشاخانه تصویر

{gallery}1239897{/gallery}

افزودن نظر