ثبت‌نام اینترنتی آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی تا ۱۰ بهمن ادامه دارد

ثبت‌نام سیزدهمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ تا ۱۰ بهمن ماه ۹۸ ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ثبت نام اینترنتی سیزدهمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه علوم پزشکی تهران که از اول دی ماه ۹۸ آغاز شده بود و تا سه شنبه اول بهمن ماه ۹۸ ادامه داشت، تا ۱۰ بهمن ماه ۹۸ تمدید شد.
داوطلبان با مراجعه به سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران و اسکن مدارک لازم مطابق اطلاعیه های منتشر شده در این باره می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. هرگونه مغایرت مدارک ارائه شده با دستورالعمل موجب لغو ثبت نام از طرف دانشگاه خواهد شد.
پرداخت الکترونیکی مبلغ ۵۰۰ هزار ریال (۵۰ هزار تومان) از طریق سامانه ثبت نام، برگ ثبت نام تکمیل شده (درج شده در اطلاعیه و الصاق یک قطعه عکس ۴*۳ روی فرم ثبت نام)، مدرک معتبر که نشان دهنده معدل کل مقطع دیپلم متوسطه باشد. (معدل پیش دانشگاهی مد نظر نیست)، مدرک معتبر که نشان دهنده معدل مقطع کارشناسی رشته های مورد پذیرش باشد و کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم برای داوطلبان مرد از جمله مدارک مورد نیاز است.
همچنین مدرک پایان و یا معافیت از طرح برای مشمولان طرح نیروی انسانی از دیگر مدارک ثبت نام است. داوطلبانی که مشغول گذراندن طرح نیروی انسانی هستند در صورت قبولی، هنگام ثبت نام در دانشگاه ملزم به ترخیص از طرح هستند.
داوطلبانی که مدرک زبان ندارند می توانند به صورت مشروط در آزمون شرکت کنند. در صورت قبولی، ارائه مدرک زبان در هنگام ثبت نام در دانشگاه ضروری است در غیر اینصورت قبولی آن ها لغو خواهد شد.
لازم به ذکر است؛ آزمون سیزدهمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه علوم پزشکی تهران ۱۵ اسفند ماه ۹۸ برگزار خواهد شد.

افزودن نظر