ظرفیت اعتکاف دانشگاه تهران تا ۴۰ درصد افزایش یافته / اختلال اینترنت دلیل تاخیر در ثبت نام

مسئول نهاد رهبری دانشگاه تهران گفت: امسال نسبت به سال گذشته حدود ۳۰ درصد ظرفیت اعتکاف را افزایش داده‌ایم و حتی تا ۴۰ درصد نیز امکان افزایش وجود دارد.

حجت الاسلام کرمی، مسئول نهاد رهبری دانشگاه تهران در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، پیرامون ثبت نام اعتکاف دانشجویی دانشگاه تهران گفت: امسال نسبت به سال گذشته ظرفیت اعتکاف را بالا برده ایم به گونه ای که حدود سی درصد ظرفیت اعتکاف بالا رفته است و حتی تا چهل درصد نیز امکان این افزایش ظرفیت وجود دارد تا نسبت به سال قبل کمتر شرمنده دانشجویان باشیم.
وی ادامه داد: امیدواریم با این افزایش ظرفیت بتوانیم دانشجویانی را که در سال های گذشته از اعتکاف جا می ماندند را بهره مند کنیم. استقبال بانوان از این اعتکاف به مانند سال های قبل بسیار بالا بوده است در ثبت نام آقایان نیز در روز های آخر معمولا هر سال افزایش داریم.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه تهران افزود: به دلیل اینکه امسال اختلال در اینترنت وجود داشت و ثبت نام نیز با تاخیر شروع شد و در زمان امتحانات قرار گرفت صبر می کنیم تا دانشجویان امتحانات شان تمام شود به دانشگاه برگردند و تبلیغات اعتکاف دانشجویی را ببینند و ثبت نام خود را انجام دهند. پیش بینی بر این است که امسال نیز بیش از ظرفیت اعلام شده ثبت نام خواهیم داشت.

افزودن نظر