توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1225159

اختراعی برای حل معضل سلفی

یک شرکت فناور، سیستم جدیدی راه اندازی کرده که بدون نیاز به استفاده از گوشی‌های هوشمند، به افراد امکان سلفی گرفتن می‌دهد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، اختراعی برای معضل عکاسی!، عکاسی یک کار هنری جالب و هیجان انگیز است که همه ما هنگام تفریح و بازدید از مکان های عمومی بر حسب علاقه این کار را با شور و شوق خاصی انجام می دهیم. عکاسی به عنوان رشته تحصیلی در اکثر موسسات عالی و دانشگاه های جهان ارائه می شود.

البته عکس انداختن در هر لحظه کار درستی نیست و می تواند برای افراد دیگر مزاحمت ایجاد کند. یک شرکت آمریکایی با اختراع سیستم جدیدی به نام میرا این معضل بزرگ را بدون نیاز به استفاده از گوشی های هوشمند در هنگام عکس انداختن حل کرده است.


بیشتر بخوانید: چطور اختراع خود را ثبت کنیم؟/ شرایط لازم برای پتنت شدن یک اختراع


سیستم میرا به منظور گرفتن عکس از افراد در مقابل درب های ورودی تمامی مکان های عمومی مانند موزه ها، گالری ها و سینما ها روی سه پایه قرار می گیرد. در واقع افراد علاقه مند به این موضوع باید در قدم اول با وارد کردن آدرس ایمیل از طریق تلفن همراه هوشمند نام خود را در سیستم میرا ثبت کرده تا بتوانند یک کارت شناسایی با کد کیو آر را از همین سیستم دریافت کنند و سپس با ژست های گوناگون در مقابل دوربین برای گرفتن عکس ها آماده شوند و در صورت راضی بودن از عکس های خود آن را به شکل ایمیل دریافت کنند.

سیستم میرا در بعضی از مکان های گردشگری نیویورک به صورت آزمایشی در حال اجراست و در مقابل کاری که برای مردم انجام می دهد هیچ هزینه ای دریافت نمی کند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1225159{/gallery}

افزودن نظر