توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1171696
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

آخرین وضعیت از تعیین تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان/ میزان افزایش حق بیمه هنوز مشخص نیست

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره تعیین تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان و تغییرات تعهدات در دوره جدید توضیح داد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، آخرین وضعیت از تعیین تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان/ افزایش حق بیمه هنوز مشخص نیستگودرز کریمی فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش در گفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضعیت بیمه تکمیلی فرهنگیان برای دوره جدید اظهار کرد: امسال تمام تلاش ما بر این است که در بیمه تکمیلی فرهنگیان به هیچ وجه تعهدات را کاهش ندهیم و حتی اگر امکان داشته باشد گستره تعهدات آن را ارتقا هم بدهیم.

او ادامه داد: با پیگیری های انجام شده از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه و وزیر آموزش و پرورش سعی داریم پرداخت خسارات به افراد تحت پوشش بیمه ای به روز رسانی شود یعنی در سریع ترین زمان ممکن و کاملا به روز این تعهدات بیمه ای پرداخت شود؛ اکنون برای پرداخت تعهدات بیمه ای حداکثر ۴۵ روز زمان می برد البته ناگفته نماند که تمام هزینه بیماران صعب العلاج علی رغم تمام محدودیت های مالی فعلی در کمتر از ۲۴ ساعت پرداخت می شود.

شرط آموزش و پرورش برای عقد قرارداد با شرکت های بیمه ای

کریمی فر درباره شرکت طرف قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان بیان کرد: هنوز تصمیم قطعی مشخص نیست و باید مناقصه برگزار کنیم تا با شرکتی که بهترین خدمات با نازل ترین قیمت ها را ارائه می دهد، وارد مذاکره و عقد قرارداد شویم همچنین کیفیت خدمات رسانی برای ما اهمیت دارد بنابراین شرکت طرف قرارداد باید رضایت مندی نسبی فرهنگیان را به دست آورد و در خدمات رسانی هم امکانات لازم را داشته باشد.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا برای دوره جدید هم همانند سال گذشته دو تعرفه برای فرهنگیان در نظر گرفته می شود یا خیر، اظهار کرد: در دوره جدید هم همین شرایط را در نظر می گیریم البته سعی بر این است تا سقف تعهدات را در برخی موارد افزایش دهیم و حق بیمه هم افزایش خواهد داشت البته هنوز میزان افزایش مشخص نیست، ولی تلاش بر این است تا با حداقل قیمت و تعهدات افزایشی قرارداد جدید منعقد شود.


بیشتر بخوانید: پاسخ به سوالات دانش آموزی شما


رایزنی برای جانمایی خدمات دندانپزشکی در بیمه تکمیلی فرهنگیان

او در پاسخ به پرسش دیگر مبنی بر اینکه آیا خدمات دندان پزشکی جزو تعهدات بیمه ای قرار می گیرد یا خیر، تصریح کرد: تلاش ما بر این است که در قرارداد جدید خدمات دندان پزشکی را هم جانمایی کنیم، اما هنوز این موضوع قطعی نشده است.

کریمی فر با اشاره به اینکه خدمات فعلی بیمه ای برای فرهنگیان تا اول دی ماه برقرار است، گفت: تعیین تکلیف قرارداد جدید بیمه ای هم تا نیمه آذر ماه به نتیجه خواهد رسید و بعد از اتمام دوره جاری، خدمات جدید بیمه ای را در نظر می گیریم.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1171696{/gallery}

افزودن نظر